• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aplikacion per Filma me titra shqip falas!

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Mesazhe
18,434
Vendndodhja
PR
52064

DVDShqip eshte nje aplikacion qe ju mundeson te shikoni falas filmat e fundit me titra shqip dhe serialet. Aplikacioni eshte kompatibel per te gjitha paisjet si Android TV , android box, tablets apo smartphone.
Kerkohet nje rregjistrim ne menyre qe aplikacioni te jete funksional 100%. Made in ALBANIA!

Opsionet:
  1. Filmat e fundit
  2. Serialet e fundit se bashku me sezonet dhe episodet.
  3. Krijimi i listave te filmave/serialeve te preferuar
  4. Krijimi i nje liste ku ruhen ato per tu ndjekur me vone.
  5. Ndjekja e trailerave te fundit
  6. Njoftime per te rejat e fundit


Per me shume na kontaktoni ne:
Telegram: https://t.me/dvdshqip

** Mos harro ta shperndash me miqte tuaj ne keto dite te veshtira karantine ku ky aplikacion do shnderrohet ne shokun tuaj me te mire!

Shkarkoje tani: https://bit.ly/2Kttq7s
 

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Mesazhe
3,228
Mosha
37
Vendndodhja
Fier
Bravo mole
I forte na dole dhe ti
 

Peniel

The devil sells simplicity.
Mesazhe
118
Si ka mundësi që kjo temë është postuar nga dikush tjetër, të dalë me emrin e centos.
 

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Mesazhe
18,434
Vendndodhja
PR
E para une nuk jam shoku juaj, dhe te maresh meritat e dikujt tjeter, eshte no sens.
Atehere nese ke problem ti me Aplikacionin na thuaj te tregojm ca te besh per ta zgjedhur Peoblemin.
Nese ke Problem me temen futu me emrin tend te vjeter se e dim ce jeni panelist i vjeter!
 
Top