Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aplikacion per Filma me titra shqip falas!

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 12, 2004
Mesazhe
34,798
Website
netedy.com
52064

DVDShqip eshte nje aplikacion qe ju mundeson te shikoni falas filmat e fundit me titra shqip dhe serialet. Aplikacioni eshte kompatibel per te gjitha paisjet si Android TV , android box, tablets apo smartphone.
Kerkohet nje rregjistrim ne menyre qe aplikacioni te jete funksional 100%. Made in ALBANIA!

Opsionet:
  1. Filmat e fundit
  2. Serialet e fundit se bashku me sezonet dhe episodet.
  3. Krijimi i listave te filmave/serialeve te preferuar
  4. Krijimi i nje liste ku ruhen ato per tu ndjekur me vone.
  5. Ndjekja e trailerave te fundit
  6. Njoftime per te rejat e fundit


Per me shume na kontaktoni ne:
Telegram: https://t.me/dvdshqip

** Mos harro ta shperndash me miqte tuaj ne keto dite te veshtira karantine ku ky aplikacion do shnderrohet ne shokun tuaj me te mire!

Shkarkoje tani: https://bit.ly/2Kttq7s
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor/e
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
49,092
Po te ajfoni apo apple tv spuno ky?
 

Vinjol

Larguar...... ne nji tjeter..... Dimension.......
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
3,751
Bravo mole
I forte na dole dhe ti
 

Peniel

The devil sells simplicity.
Banned
Regjistruar më
Aug 13, 2021
Mesazhe
118
Si ka mundësi që kjo temë është postuar nga dikush tjetër, të dalë me emrin e centos.
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja