Aplikacioni i vetem qe nuk do te fshije nga telefoni:

Anabela

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
6,610
Mosha
28
Cilin aplikacion sdo te hiqnit dot nga tel juaj?

WhatsApp dhe Email.
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
768
FB do të doja ta hiqja nga telefoni, por e kane instaluar në rrënjë e nuk hiqet.
 

Anabela

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
6,610
Mosha
28
@Artin cilin aplikacion sdo donit jo do te donit 😜😜 mesaduket fb ste boka mir 😂
 

Artin

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
768
Jo se s'më bën mirë, se nuk e përdor fare, por është aplikacion i formatit të madh, që rri kot aty, e sa ngarkon telefonin kot.
 

Jetmira

🎵💙🎧
Kontributor
PRINCESS
Mesazhe
9,619
Location
Askund
Facebook-un dhe google-n.
Jane dy aplikacione qe une nuk i heq dot,pasi me nevojiten dhe me duken te domosdoshme per celularin tim.
 
Top