Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Aplikacioni i vetem qe nuk do te fshije nga telefoni:

Anabela

____??____LarGuaR____?
Kontributor
Regjistruar më
Jan 31, 2018
Mesazhe
21,438
Cilin aplikacion sdo te hiqnit dot nga tel juaj?

WhatsApp dhe Email.
 
Jo se s'më bën mirë, se nuk e përdor fare, por është aplikacion i formatit të madh, që rri kot aty, e sa ngarkon telefonin kot.
 
Facebook-un dhe google-n.
Jane dy aplikacione qe une nuk i heq dot,pasi me nevojiten dhe me duken te domosdoshme per celularin tim.
 
Gugëll dhe whp
 
Aplikacionet që kërkojnë të hynë tek konfigurimet e telefonit, si vendodhja juaj galleria etj, si instaloj asnjëherë.

Mjaft e shitur privatisinë tonë nëpër rrjetet sociale, si facebook na njeh me rrënjë e dhëmballë (kushurinj, familje etj) si edhe pjesa e gmail që të jep të drejtën të kesh një llogari falas, e kushedi se ku shiten të dhënat tona.
 
E-mail i pari se detyra ma kerkon me detyrim
2. Clash of clans ??
 
Do kisha deshire ti fshija pa perjashtim te tera... dhe vetem te kem contact list dhe mesazhet. ( Si dikur)

Pas nje fare kohe e kupton .. se perse jane sajuar k’shu k’to gjera , dhe prb e medhaja qe shkaktojne. ( qofte edhe NE lidhje me punen)
 
I kam fshi tgjith pothujse ca ka ajfoni kot se nuk i perdor por i vetmi program qe sdo fshija do ishte safari :p
 
Google dhe outlook app nuk i heq kurr se me keto te dyja zgjidhi krejt punet qe mduhen me e domozdoshme per mu esht outlooku se krejt punet me te i bej si llogari dergime etj etj me radh nuj jan te dobishem app e tj per mua cfar do lloj te jet
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.