Arrestohet 73-vjeçari në Vlorë, ngacmoi seksualisht dy të mitur

Nete2

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
MODERATOR
Mesazhe
2,398
Location
Tiranë
Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë numër 3, kanë ndaluar 73-vjeçarin me inicialet L.S me banim në Vlorë, për veprat penale “Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual”.

Ndalimi i tij u bë pasi nga verifikimet e kryera dhe si rezultat i pamjeve filmike rezultoi se është autor i dyshuar i këtyre veprave penale, ngjarje e ndodhur më datë 09.07.2019, ku ky shtetas shfaqet në një video, duke kryer vepra të turpshme para dy minoreneve.

Materialet proceduriale në ngarkim të tij do i kalojnë Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës parë Tiranë për veprime të mëtejshme hetimore.j.l./ dita

Autori: J L
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top