Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Audio ne hapsire!

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Fuck corona
Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
19,475
Pëlqime
38,678
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
nuk e play-oj dot kete audio.
 

Juno

OFF
Kontributor
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
16,195
Pëlqime
16,186
Pikë
113
Mosha
36
Location
Space
Duhet te klikosh mbi attachment dhe prit sa te shkarkohet dhe pastaj degjoje.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top