Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Audiobooks

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Tani kjo stuhet te jet tem por duhet te jet kategori por meqe skishte dhe un sdija ku ta hapje pervec se ktu.
Dergoni libra me audio , per rritje personale per cfar tju doj qejfi ju ve ja po ju nis un ca
Kto jan anglisht
Kto jan Shqip
 

Deadly

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 16, 2021
Mesazhe
1,715
Tani kjo stuhet te jet tem por duhet te jet kategori por meqe skishte dhe un sdija ku ta hapje pervec se ktu.
Dergoni libra me audio , per rritje personale per cfar tju doj qejfi ju ve ja po ju nis un ca
Kto jan anglisht
Kto jan Shqip
Edhe ky nga Fieri?
 

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Jo po djali nevrik jo po djali emocional po normale un them hajde bisedojm ju vini me qellime tjera . Pastaj djali del i keqi
 

djali

Don't stop believing
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jan 24, 2021
Mesazhe
1,486
Djali un shaka bej se mos e mer per keq ti se dukesh i ndjeshem kshu , nga je njeher?
Jo moj edhe un shaka bej . Edij ate kengen Fieri qyteti endrrave te mija. Un jam i ndjeshem vetem kur me mashtojn se shaka se kam problem bejm gjith naten
 

Deadly

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dec 16, 2021
Mesazhe
1,715
Jo moj edhe un shaka bej . Edij ate kengen Fieri qyteti endrrave te mija. Un jam i ndjeshem vetem kur me mashtojn se shaka se kam problem bejm gjith naten
Gezohem qe po i kupton shakat, mjaft me temat per sonde shihemi ne episodin e ardhshem😌
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja