• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Autokritike

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Mendoni qe ka ardhur momenti qe femrat ti bejne autokritike vetes perkundrejt mashkullit dhe x6,credit card dhe vilen ti shkembejne me sinqeritetin,karakterin dhe dashurine e mashkullit???
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
VIP I FORUMIT
Mesazhe
479
Location
Milan
Do dalin te gjitha qe duan sinqeritetin/dashurin dhe jo materializmin po he.. se pranojn kurr mos u merzit :)
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Dhe nderkohe po e shkrujne komentin nga serdilja e ndonje makine luksoze duke ik ne ndonje restorant luksoz per qef me te dashurin pasanik
 

d3n

Audaces Fortuna Iuvat
VIP I FORUMIT
Mesazhe
479
Location
Milan
Jo jo ato ndjejn dashuri te vecant te sinqert pa hile, c'thua keshtu more, kush je ti ta gjykosh as qe i njef :p mesa kam pa un knej neper tiron femrat boshin gara kush e ka Hamshorin me me shum lek e makina :D
 

Fiore

Ikur larg.....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,259
Location
Gjithandej...:D
Mendoni qe ka ardhur momenti qe femrat ti bejne autokritike vetes perkundrejt mashkullit dhe x6,credit card dhe vilen ti shkembejne me sinqeritetin,karakterin dhe dashurine e mashkullit???
Po sjane gjitha femrat te ketij niveli o djalosh:D
 
U

Universal

Guest
Mendoni qe ka ardhur momenti qe femrat ti bejne autokritike vetes perkundrejt mashkullit dhe x6,credit card dhe vilen ti shkembejne me sinqeritetin,karakterin dhe dashurine e mashkullit???

Nese ti do kishe x6 dhe nje shume te madhr credit cart do kishe tjeter opinion, lej keto paragjykime kunder femres se edhe ne s'jemi ne te mire..
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Nese ti do kishe x6 dhe nje shume te madhr credit cart do kishe tjeter opinion, lej keto paragjykime kunder femres se edhe ne s'jemi ne te mire..
Ne fakt zdo kisha opinion hic......po kte e bana se na hapen barkun me sinqeritetin karakterin dhe dashurine......mbase jemi me te mire po jemi ne ata qe i dham bukurine botes dhe qe e shkaterruam njekohesisht
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Po sjane gjitha femrat te ketij niveli o djalosh:D
Po ke te drejte sepse kur arrijne ne nje fare moshe i lejne kto gjera se e gjejne 1 tip te martohen....po ka dhe te atij niveli qe pavaresisht cdo gjeje vazhdojne avazin e vjeter........tani po pres qe te dali ndonjera te thoje po sikur nena motra etj etj si mund ta formulojne pytjen ne acarimin e tyre
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
Nese kerkon te rregullosh boten, nise nga vetja. :)
Mu me intereson vec pragu i shpise pjesa tjeter sme intereson !!!! Por mund te thush cke me femrat? Asgje skam perkundrazi i konsideroj si mrekulli 8 te botes por mos te mohojne faktin qe materializmin e vleresojne teper
 

Elaa

!
PRINCESS
Mesazhe
1,331
Mendoni qe ka ardhur momenti qe femrat ti bejne autokritike vetes perkundrejt mashkullit dhe x6,credit card dhe vilen ti shkembejne me sinqeritetin,karakterin dhe dashurine e mashkullit???
E vertet né femrave na pelqejne x6 credi -carta pasurija veshjet e shtrenjta shum e vertet dhe e di pse sepse ska me mashkull te sinqert me karakter te embel dhe te perkushtushem e mundohemi ti zevendesojme me keto gjera
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
E vertet né femrave na pelqejne x6 credi -carta pasurija veshjet e shtrenjta shum e vertet dhe e di pse sepse ska me mashkull te sinqert me karakter te embel dhe te perkushtushem e mundohemi ti zevendesojme me keto gjera
Nuk ka sepse nuk i shikoni ose nuk doni ti shikoni...ne 100% te popullsise 90% jane shtresa mesme dhe e varfer ndersa 10% po e lejme kaq jane te pasur......40% e femrave te shikojne te njejten gje eshte pak absurde :)
 

Elaa

!
PRINCESS
Mesazhe
1,331
Nuk ka sepse nuk i shikoni ose nuk doni ti shikoni...ne 100% te popullsise 90% jane shtresa mesme dhe e varfer ndersa 10% po e lejme kaq jane te pasur......40% e femrave te shikojne te njejten gje eshte pak absurde :)
E vertet sic shef 40% e meshkujve bukurin e trupin
 

Young

VIP
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
289
Location
China
E vertet sic shef 40% e meshkujve bukurin e trupin
Ke quan perkushtim te te therras ne tel ne 12 te nates tap topi te dalesh me te se spati fat se ishin te rezervuara tjerat??? Ke quan embelsi super gatimin e ndonje shefi kuzhine ne 1 restorant luksoz??? Sinqeritetin ku e gjen te kilometrazhi qe nuk genjen ???? Po karakterin e gjen te forca e makines qofte larg ne rast aksidenti ke me shume mundesi te shpetosh???
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,976
Location
127.0.0.1
Kjo qe ti thua ka shum pikpamje dhe qe niset nga:
1: Ekzistojne ato femra qe e shohin partnerin si babane e femijeve te tyre dhe normal qe esht materialiste pasi qe ne kte pjese cdokush kerkon kushte dhe sa me pak halle qe te nise jeten me dike ne krah.
2: Ekzistojne ato Femra qe ne nje lidhje kan kerkesa te cuditshme si: Lek / telefona / Bizhuteri nuk e mendojne "Nje Familje" ne te ardhmen. Kto femra futen tek grupi un ti dhe kasandra.
e shum e shum tjera qe spo kam nerva te shkruaj...
 
Top