• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Avatari me i bukur...

Missy

I wanna fly like an eagle To the sea
PRINCESS
Mesazhe
910
Nuk kerkoj une jo , se sjam si ju qe rrini duke vjedh fotot e femrave neper instagram , thjesht per tu duk ktu ne forum sexy , sa per foton mke thene mu qe po jam une , jo se tpata besu se ktu dihet shumica jeni skandal , po munohu me qan vetvetja o goc pa qen nevoja me bo screenshots starbuckave e takave tfemrave e ca shal qe sjan tujat , ti kaq e pate nkuti trrenave u fute , bofsh qejf me fotot qe sjan tujat lali ishalla knaqesh sa me sh .
Bla bla foto avatar esht e shum llojshme bukuria nuk ka rendesi dhe nuk esht e then te jer vet personi ne fjal perderisa un nuk e pronsova .. e dyta sa per foto e tjera qe un I kam hedh i ke me prov keshtu qe ec mos na lodh trut qe ne mengjes
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
984
Bla bla foto avatar esht e shum llojshme bukuria nuk ka rendesi dhe nuk esht e then te jer vet personi ne fjal perderisa un nuk e pronsova .. e dyta sa per foto e tjera qe un I kam hedh i ke me prov keshtu qe ec mos na lodh trut qe ne mengjes
Ktu te une esht drek , kshuqe mere me kadal mgjesin atje tek ti se dita e gjata do tduhet takati me modifiku naj foto , kaq kisha sta cek ma nick name tani e tutje .
 

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,086
《------
 
Top