• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Avatari me i bukur...

Moana

Founder #Shqipëria
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Princesha Forumit
IRC STAFF
Mesazhe
515
Likes
657
Location
Roma
@Moana ka avantarin me te bukur aktualisht.
Me ate shikim qe ben,e rreptesine qe ka neper postime si admine,me ngjason si ajo qe i dha mollen Borebardhes :oops::oops::oops::eek::D
Faleminderit per vleresimin.Koherenen ne mendim-veprim sapo e pagezove me emrin Shtriga. Good to know 😊 but u still can do better than this 😉
 

Milanisti

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,299
Likes
1,395
Mire mo avataret dihet qe shumica sjane antaret vete personalisht.
Puna eshte tek ndergjegjsimi qe nese themi qe nje foto eshte e jona ,duhet te jete realisht.
Ndryshe mos e vendos se ste detyron njeri me zor.
Duhet te kuptojme qe e bukura nuk eshte ekskluzivisht fizike,por me tej asaj cfare shihet si shal e gjoks.
E bukura eshte konteksti i te pergjithshmes sone,perfshire dhe individualitetin e vertet me veten dhe tjeret!
Eh ka vdekur ndergjegjesimi Ale 😜

Tema: kjo @Missy avataret sexy zgjedh perhere 😉
 

Missy

I wanna fly like an eagle To the sea
Stafi i forumit
Moderator/e
Mesazhe
1,231
Likes
889
My avatar is better then yours 😝
@Guns_N_Roses zoti ka krijuar cdo pjes te trupit te femres te bukur ... nxjerre dhe ti fundshpinen ne avatar ste pengon kush.. cdo kush ka te drejte te bej cfar do.. ty po nuk te pelqeu avatari im ka nje zgjidhje me bej ignore ..