Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Avatari me i bukur...

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,644
Pëlqime
12,283
Pikë
113
@Moana ka avantarin me te bukur aktualisht.
Me ate shikim qe ben,e rreptesine qe ka neper postime si admine,me ngjason si ajo qe i dha mollen Borebardhes :oops::oops::oops::eek: :D
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Moana

RrEbeLe
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jul 25, 2017
Mesazhe
436
Pëlqime
743
Pikë
93
Location
Roma
@Moana ka avantarin me te bukur aktualisht.
Me ate shikim qe ben,e rreptesine qe ka neper postime si admine,me ngjason si ajo qe i dha mollen Borebardhes :oops::oops::oops::eek::D
Faleminderit per vleresimin.Koherenen ne mendim-veprim sapo e pagezove me emrin Shtriga. Good to know 😊 but u still can do better than this 😉
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,644
Pëlqime
12,283
Pikë
113
Faleminderit per vleresimin.Koherenen ne mendim-veprim sapo e pagezove me emrin Shtriga. Good to know 😊 but u still can do better than this 😉
Kush te shan
te do :lolx::p
 

Milanisti

✌👋
ANETAR ✓
Regjistruar më
Jun 5, 2018
Mesazhe
1,914
Pëlqime
2,496
Pikë
113
Mire mo avataret dihet qe shumica sjane antaret vete personalisht.
Puna eshte tek ndergjegjsimi qe nese themi qe nje foto eshte e jona ,duhet te jete realisht.
Ndryshe mos e vendos se ste detyron njeri me zor.
Duhet te kuptojme qe e bukura nuk eshte ekskluzivisht fizike,por me tej asaj cfare shihet si shal e gjoks.
E bukura eshte konteksti i te pergjithshmes sone,perfshire dhe individualitetin e vertet me veten dhe tjeret!
Eh ka vdekur ndergjegjesimi Ale 😜

Tema: kjo @Missy avataret sexy zgjedh perhere 😉
 

Missy

I wanna fly like an eagle To the sea
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 13, 2017
Mesazhe
973
Pëlqime
1,224
Pikë
113
My avatar is better then yours 😝
@Guns_N_Roses zoti ka krijuar cdo pjes te trupit te femres te bukur ... nxjerre dhe ti fundshpinen ne avatar ste pengon kush.. cdo kush ka te drejte te bej cfar do.. ty po nuk te pelqeu avatari im ka nje zgjidhje me bej ignore ..
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,644
Pëlqime
12,283
Pikë
113

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,644
Pëlqime
12,283
Pikë
113

Rimseb10

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 20, 2017
Mesazhe
979
Pëlqime
393
Pikë
83
Plaka e chatit-forumit pa diskutim qe e ka ma tbukrin perher
 

Missy

I wanna fly like an eagle To the sea
ANETAR ✓
Regjistruar më
Oct 13, 2017
Mesazhe
973
Pëlqime
1,224
Pikë
113
Who’s plaka 💭 🤔
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top