• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Avatari me i bukur...

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Cish thu tej bre voc
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
1,923
Kjo duhet pare ne 2 kendveshtrime...
Ne Kendveshtrimin e pare
pse jo dhe ne te dytin?

si perfundim e ke lli totalisht, e ke degjenerator fare 😂
O vlla ti gezosh syzat 😂
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Nalu qitash se e beme chit chat
Nxehet juno e na e kerrcet nga 1 baned te dyve
E ti hyn prape
Une shyj ma
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1
Per mendimin tim @Alboy ka avatarin ma tbukur.
Sidomos ate foton me syze qe kishte bere ndersa po shijonte 1 teke kaçurrel.

Une votoj pa diskutim fare @Alboy !
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Eh mor bir mor bir ato syze jane Prada
Me shume bejne syzet se sa une
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1
Eh mor bir mor bir ato syze jane Prada
Me shume bejne syzet se sa une
Qeke lire ti o plak, a ka mo tjer si puna jote te mush nai dyqan :p
 

Alboy

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,465
Pyet @Opium sa i lire jam
 
Top