• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Avatari me i bukur...

Opium

Memento vivere
Stafi i forumit
Administrator/e
Moderator/e
Mesazhe
3,566
Likes
2,943
Jam ne Cerme te Lushnjes vllai.

Cv a e dorzove se ashtu si ishe vesh si pllum mendoj se ka me te dal YOU HAVE BEEN SELECTED! :p
n fakt ma dorezun mu CV-ne mer :p
 
Last edited:

Piano

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,722
Likes
1,116
Ngjyrat e jetes jane nje simfoni .
Simfonia perbehet nga kombinimi i notave te hedhura ne nje partiture.
Ate e kam une ne avantar. :)

Kush me kundershton s'ka shije :p