• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Babai i Ryan Giggsit: Më vjen turp prej tij!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,976
Location
127.0.0.1
Babai i Ryan Giggs ka thënë se ndihet i turpëruar nga i biri i tij dhe se nuk mund t’ia përmendë as emrin.

Giggs është konfirmuar ditën e hënë si trajneri i ri i Uellsit, një ditë që duhet të mbushte me krenari të gjithë familjen e tij.

Por, duke folur për The Sun, babai i Giggs, Danny Wilson thotë se familja e tij nuk do t’ia falë asnjëherë aferën që pati me gruan e vëllait të tij.

“Duhet të isha babai më krenar në botë, për atë që ka arritur biri im – por ndihem i turpëruar. As emrin nuk ia përmend dot – i referohem si ish-futbollisti,” shprehet Wilson për The Sun.

“Ai nuk vë njeri përpara vetes së tij dhe e vetmja gjë që i intereson është të bëjë analistin në TV dhe të hapë hotele. Tani kur del në TV ndërroj kanalin, e gjithë familja e bën.

“Ai është fëmija im dhe më vjen për të qarë të pranoj se familja ime nuk e respekton atë. Ai është vëllai më i madh dhe duhet ta kishte ndihmuar vëllain e tij dhe jo t’ia punonte ashtu pas shpine. Ai e tradhtoi në mënyrën më të keqe dhe nuk u tregua aq burrë të kërkonte falje.”

44-vjeçari Giggs, ish-mesfushori i Manchester United, është emëruar të hënën si pasardhësi i Chris Coleman në përfaqësuesen uellsiane.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top