Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Babai i Ryan Giggsit: Më vjen turp prej tij!

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,965
ryan-gigs.jpg
Babai i Ryan Giggs ka thënë se ndihet i turpëruar nga i biri i tij dhe se nuk mund t’ia përmendë as emrin.

Giggs është konfirmuar ditën e hënë si trajneri i ri i Uellsit, një ditë që duhet të mbushte me krenari të gjithë familjen e tij.

Por, duke folur për The Sun, babai i Giggs, Danny Wilson thotë se familja e tij nuk do t’ia falë asnjëherë aferën që pati me gruan e vëllait të tij.

“Duhet të isha babai më krenar në botë, për atë që ka arritur biri im – por ndihem i turpëruar. As emrin nuk ia përmend dot – i referohem si ish-futbollisti,” shprehet Wilson për The Sun.

“Ai nuk vë njeri përpara vetes së tij dhe e vetmja gjë që i intereson është të bëjë analistin në TV dhe të hapë hotele. Tani kur del në TV ndërroj kanalin, e gjithë familja e bën.

“Ai është fëmija im dhe më vjen për të qarë të pranoj se familja ime nuk e respekton atë. Ai është vëllai më i madh dhe duhet ta kishte ndihmuar vëllain e tij dhe jo t’ia punonte ashtu pas shpine. Ai e tradhtoi në mënyrën më të keqe dhe nuk u tregua aq burrë të kërkonte falje.”

44-vjeçari Giggs, ish-mesfushori i Manchester United, është emëruar të hënën si pasardhësi i Chris Coleman në përfaqësuesen uellsiane.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.