Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Barcoleta te ndryshme

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,967

Dhëmbi i prishur​

Ne autobus ishin dy veta ngjitur. Njerit i vinte goja ere te keqe. Tjetri per mos ta ofenduar i thote:
-Me falni, keni ndonje dhemb te prishur?
-Jo, ju kam vendosur ure!
-Me behet qejfi per ty, por shiko se mos po te dhjet ndonjeri poshte ures!​
 

Koha e Zogut​

Njehere ne Shqiperine komuniste zbret nje grup malesoresh per te vizituar Durresin. Disa te derguar nga Partia shoqeronin malesoret dhe u tregonin se cfare kishte ndertuar Partia. Partia kishte bere pallatet, Fabriken e Gomes, Stacionin e trenave, Portin etj. Por ajo qe u terhoqi me teper vemendjen malesoreve ishte deti qe nuk e kishin pare me pare dhe pyeten udherrefyesin:
– Po kete Partia e ka bere ?
– Jo, ai ka qe qene aty qe nga koha e Zogut – iu pergjegj udherrefyesi.​
 

Shiu po bie dhe jashte…​

Tek po binte shi nje polic po ruante nje dyqan.Shitesja i thote policit.
Shitesja – zoti polic futuni brenda se po bie shi
Polici – ju faleminderit por po bie dhe jashte…​
 
Mësuesja : Beni ,cili është presidenti I SHBA?
Beni : Nuk e di mësuese.
Mësuesja : Beni ,duhet të kujdesesh më shum për mësimet.
Beni : Po ti mësuese e di cila është Maria ?
Mësuesja : Jo.
Beni : Duhet të kujdesesh më Shum për burrin tënd.
 
Pusi i dëshirave!!
Burr e grua ju afruan pusit per tu lutur per plotësimin e dëshirave, kur pa pritmas gruaja duke shikuar poshtë ra ne fund te pusit.!!

Burri.....nuk ma mori mendja qe do funksionte kaq shpejt....:)
FB_IMG_1635440421420.jpg
 
Nje burre,gruaja e tradhtonte me komshiun.
Shiko.. I thone shoket se gruaja te tradheton me komshiun..
Ska mundsi thote burri..po te jete kshu po iki qe tani ne shpi
Kur shon ne shtepi shikon tavolinen e shtruar dhe komshiun qe sapo po ikte pasi kishin ngrene ..
Cfar behet kshu e pyet burri gruan ..?
Ja ishte I shkreti komshiu,hengri piu e NaQiu..
Jo moj budallaqe I thote burri ,nuk e ka emrin Naqiu e ka Qaniu !! ?
 

Bjondina u rrëzua në shkollë​

Bjondina: Mami, në shkollë u rrëzua një vajzë… të gjithë qeshën, përveç meje.
Mami: Të lumtë bija ime! Po kush u rrëzua?
Bjondina: Unë…
Yttttt edhe ti bullizim ndaj bjondeve.??
Nuk o e drejt kjo ?
 
Yttttt edhe ti bullizim ndaj bjondeve.??
Nuk o e drejt kjo ?

Kur biondja dyshon për fëmijën!​

Bjondina shkon në spital në repartin e gjinekologjisë.
Mjeku: Dëshëroni të vizitoheni
Bjondina: Jo dua të abortoj!
Mjeku: Përse të abortoni?
Bjondina: Dyshoj që fëmiu është imi!?
 

Kur biondja dyshon për fëmijën!​

Bjondina shkon në spital në repartin e gjinekologjisë.
Mjeku: Dëshëroni të vizitoheni
Bjondina: Jo dua të abortoj!
Mjeku: Përse të abortoni?
Bjondina: Dyshoj që fëmiu është imi!?
Oha ??
Do ndryshoj ngjyren e flokve ???
 
Shkon nje grua te blej rrush ,dhe buri i thot pse shkon moj ti ske lek,ajo ja kthen skam lek po kam mend, ani i thor buri shko shit mos ti ble kush ato mend e tua,gruja niset buri tu fol me vete thot kjo spo dika se mend ja km qit une?. Gruja shkon ne pazar dhe e sheh rrushin aq te mire ,dhe e pyet shitsin sa o ni kg rrush,aj thot 2 euro,po nje vesh rrush sa o,aj thot mvaret sa gram ka nashta 50 cent,po nje koker rrushi sa esht? Shitsi ja kthen nje koker esht falas,gruja ja kthen ani rrnofsh pra mbushma nje najllon me kokra ,se qenkan falas??
 
Shkon njoni n’stacion t’policis edhe deklaron:
Ma kan vjedh kuleten...
E kur ta kan vjedh?
Nuk e di se ma vjedhen edhe oren.
 
Njani tha ja mur cd ni dostit hua, e kur ja kthej, ja kish grrith. Po i thot ky shoku: Qka mi ke bo cd-se more ?-Ja kthen ai: I kam nenvizu kangt ma t'mira
 
Ni burr kish pi shum Alkohol dhe kish e kish ndal makinen diku ruges por ajo ruga ish kon ne te dy anet mal i dendur,dhe ai pasi del nga makina se i vjen me vjell mundohet mi largu pak por bie pertok nga alkoholi dhe aty e ze gjumi e te nesermen kur zgjohet sheh afer vetes nje arush te ngordhur, dhe thot aiiii dhe un kur po dehem e teproj spo di ca bej mere me mend arushen e paskam mbyt me dy dur???
 
Del njoni me mbledh dru dhe ruges nje grua i thot ku po i con ato dru?
Ai ja kthen i kam mbledh tja coj lopes me i ngren? ajo i thot a je normal bre ku ha lopa dru?
Ai ja kthen
Nese si han i djegim pra pun e madhe???
 
Dalin spari her vajza e djali me ngren dark ne nje restorant
Porositin pizza te dyt
Djali e pret te veten ne 8 pjes pastaj nos dhe vajzes me ja pre
Ajo thot jo jo mu mos ma pre 8 copa se jam me diet vetem nr 4 copa ndaje mjafton per mu hahahahah
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.