• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Barsoleta e ditës

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Jetmira

Ocean Lovers
Contributor
PRINCESS
Mesazhe
7,627
Location
Në Hënë
Kush e ka nenen me te trashe
Ka qene Gjermani, Amerikani edhe Shqiptari edhe kane bere gare se cili e ka nenen me te trashe.
Gjermani thote: Nena ime kur futet ne dhome e merr krejt deren me vete…
Amerikani thote: Nenen time nuk e nxen dera me u fut ne dhome…
Dhe i vjen radha Shiptarit dhe u thote – Kur ja dergoj nenes sime breket ne pastrim kimik ata thone :
Ndalohet Parashuta
 

ANGELIQUE

Heartbeat will stop one day, before the time comes
ANETAR ✓
Mesazhe
5,560
Location
The dark side of Heaven 🥀
Burri dhe gruaja po voziten me makinë dhe papritur i ndalon një polic.
Polici: Pse vozisni 65 km/h, kur këtu është e lejuar 50 km/h?
Burri: “Po ju betohem që nuk po vozisja më shpejt”?
Gruaja: “Pse po gënjen, ti ishe duke shkuar 70 km/h”.
Burri: “Mjaft ti, mos fol”.
Polici: “Po ju s’keni vënë as rripin e sigurisë”.
Burri: “Por unë e hoqa tani, pasi më ndaluat ju”.
Gruaja: “Prap po gënjen ti, rripin nuk e kishe”.
Burri: “Mbylle gojën”.
Polici: “Gjithmonë flet ky me ju kështu?”
Gruaja: “Jo jo, vetëm kur është i dehur”.

???
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
LEPURI DHE UJKU
Lepuri: “O ujk ke te fala nga mondi”!
Ujku: “kush mond”?
Lepuri: “Ai qe ta fut me spond”!
Diten tjeter.
Lepuri: “O ujk ke te fala nga mondi”!
Ujku: “kush mond”?
Lepuri :”Ai qe ta fut me spond”!
Nuk po duronte me ujku dhe vendos ta
ndihmoj ariu dhe ariu i thot:- Ik te lepuri
dhe thuaj “ke tefala nga iliri, po tha ai kush
ilir , ti thuaj ai qa ta fut tel e ta nxjerr
zinxhir”!
Ujku:”O lepur ke te fala nga iliri”!
Lepuri:”E di se ma tha mondi”!
Ujku:”kush mond”?
Lepuri:”Ai qe ta fut me spond.
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
Ishte njeri qe pinte hashash..Pinte aq shume sa nje dite vdiq..Shkoi ne ferr..Sapo hyri ne koridor pa shume dhoma : hajdutet , vrasesit , grabitesit , etj etj...Ai shkoi ke dhoma e narkotikeve..Po cte shihte nje fush e tere e mbjell me hashash...Nje xhaje dridhte xigare..i afrohet dhe i thote : me dridhe edhe nje cigare mua..i kerkon edhe nje cakmak x ta ndez sepse skishte...Xhaja i thot : Te kishim per ta ndezur do te kishim shkuar ne parajs....!!
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Ishte 1 komandant i afte qe me ane te nuhatjes te dallonte cfare lloj gjelle eshte !!!! 1 ushtar i thot ma jep lugen me vete do shkoj shpi ti them plakes te beje 1 gjelle dhe do ta sjell e gjej...e mire i thot komandanti...shkon shpi ky i thot plakes kshu kshu....mire i thot bjere lugen shkon ne dhome kjo dhe e fut ne p... dhe i thot te birit na lugen e shko tregoja komandantit....niset ky shkon ne repart edhe i thote:- komandant na gjeje....fillon komandanti tu i marr ere edhe i thote:pse cuni bedrijes je ti?
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
HuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHua bedrija paska bo nomin neper reparte ushtarake HuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHuaHua
 

AK__47

ULTRAS.GUERRILS
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
1,790
Mosha
26
Location
Laprakë,CITY !! BAZA46
HuaHuaHuaHuaHuaHua ske faj koha e atille koha e perballjes me titan-et :p !! HuaHuaHuaHua titan-et e hekurt HuaHuaHuaHua !!
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Ne nje spital psikiatrik ne nje dhome vizatojne detin eshe fusin ne dhome sida nga pacientet aty....edhe ju thojne forca cuna hidhuni ne dete e turren kta e shkapeten me murin....vec 1 nga kta nuk levizi edhe e pysin po ti pse nuk u hedhe ne dete.....jo thot se kisha harru me vesh pantallonat e plazhit
 

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
7,125
Po kthehet gruaja në shtëpi pas punës dhe e sheh burrin e vet duke qarë.
Çkemi i dashur? Çka nuk është në rregull?
"A të kujtohet 12 vite më parë, kur të lash shtatzënë e babi yt më kërcënoi se do të më fus në burg nëse nuk martohem me ty?"
"Po."
"E po, sot do është dita që do të kisha dal prej burgut."
E bukur kjo 😂😂
 

ANGELIQUE

Heartbeat will stop one day, before the time comes
ANETAR ✓
Mesazhe
5,560
Location
The dark side of Heaven 🥀
Kë do më shumë, mamin apo babin?

Babai : Kë do më shumë ti, mamin apo babin?
Djali : Të dy.
Babai : Jo, thuaj kë!
Djali : Të dy.
Babai : Nëse unë shkoj në Londër dhe mami në Paris, ku do të shkoje ti?
Djali : Në Paris.
Babai : Domethënë ti do mamin?
Djali : Jo, por sepse Parisi është më i bukur se Londra.
Babai : Nëse unë shkoj në Paris dhe mami në Londër, ku do të shkoje ti?
Djali : Në Londër .
Babai : Pse?
Djali : Epo Parisin e pashë me mamin…
 

ANGELIQUE

Heartbeat will stop one day, before the time comes
ANETAR ✓
Mesazhe
5,560
Location
The dark side of Heaven 🥀
Takohen dy miq në det dhe njëri e pyet:
– Ku e ke gruan?
– Ja ku është zhytur në ujë, a e sheh sa e talentuar që është?
– Si po mendon e talentuar?
– Po, ja. Sot është mësuar të notojë dhe qe një orë po rri nën ujë pa frymë
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
4,373
Burri dhe gruja ishim tu prashit aren edhe i vjen mesazh burrit ne telefon nga dashnorja i thot hajde se jam vetem ne shpi
Si me i ik gruse ky i thotno gru me paska vdek xhaxhai e duhet me shku po ti prashit edhe pak
Shkon ky kryn pune edhe kur vjen ne shpi i thot gruse...a moj gru ma te poshtun se shqiptart ska se paskan kene tu ba lojna se xhaxhai shnosh e mire ishte,po ti i thot a prashite ndopak?
Po o burre i thot po sa ike ti erdhen nja dy trima te parcela e me than o kendo ose kena me te q.
Po a kendove i thot burri?
Jo o burre si kisha me kendu kur ty te kish vdek xhaxhai 😂😂😂
 
Top