Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Humor pa kufi ......

Nje goce tironse qe ulur te nje restorant buze detit ne Vlore dhe pasi pa menyne i thote kamarjerit vlonjat:
-Me bej nje spageti te lutem
-Me ato rrobq**llëqet siper e do motra?
 
Urimet per ditelindje:
Shijak: O Bobi edhe 100
Berati: Ere noku edhe 100. Klm sot. Ate birren kur do na e japesh?
Sarande: Emo gjigand c’ben? Paske pasur ditelindjen mo kampion? Edhe 100.
Elbasan: O frrate edhe 100 u bafshe zemra
Korce: edhe 100 bre lalke te na behesh
Tirane: lale, ome paske ditlindjen? U bofsh 100 nga daku tirone
Lac: o bish, ha er, qa a sot, u me rob ke ditlindjen 100 o rrushi
Shkoder: a ma ta marrsha tna bahesh 100
Lushnje: o lala u bafsh 100 vjec reee
Vlore: hajt vella edhe 100 ca do pic ndonje gje se paguan vellai
Tepelene: hajd derman edhe 100, edhe 100
Gjirokaster: nuk festojne fare
Te gjirokastritet te besoj 100% ?
Jo sepse i njof por kur e thote nje gjirokastrit eshte e sigurte ?
 
Po kthehet gruaja në shtëpi pas punës dhe e sheh burrin e vet duke qarë.
Çkemi i dashur? Çka nuk është në rregull?
"A të kujtohet 12 vite më parë, kur të lash shtatzënë e babi yt më kërcënoi se do të më fus në burg nëse nuk martohem me ty?"
"Po."
"E po, sot do është dita që do të kisha dal prej burgut."
 
Takohen dy shoke, njeri sapo qe fejuar, tjetri e pyet:
  • Si te duket Nusja
  • Te kem ta ha dhe sngopem, pergjiet tjetri.
Pas 10 vjetesh takohen perseri.
  • Si shkon me gruan e pyeti perseri shoku
  • Ah! ta kisha ngren atehere do te kisha shpetuar tani.
 
Nje neuron ngjitet padashur tek truri i nje bjonde... gjithcka e zeze... erresire... bosh!!! Bertet por vetem jehona e tij degjohet. Vazhdon te therrase:
- EEEEJ, ka njeri ketuuuuuuu
Jehone... me ne fund, pas shume kohesh nga erresira del nje neuron tjeter:
- Ej, c'ben ketu vetem? Jemi te gjithe poshte!!!!
 
Nje neuron ngjitet padashur tek truri i nje bjonde... gjithcka e zeze... erresire... bosh!!! Bertet por vetem jehona e tij degjohet. Vazhdon te therrase:
- EEEEJ, ka njeri ketuuuuuuu
Jehone... me ne fund, pas shume kohesh nga erresira del nje neuron tjeter:
- Ej, c'ben ketu vetem? Jemi te gjithe poshte!!!!
Me duket se esht per meshkujt kjo jo per bjondet ???
 
  • Babi, dua nje iPhone te ri.
  • Fjala magjike?
  • Luana.
  • Kush eshte Luana?
  • E dashura jote.
  • 64G apo 128G e do memorjen?
 
Ja nje barsolete nga une

Ishte nje njeri qe merrte fryme me **** dhe mori nje dite fryme e vdiq??
 
Nje gjirokastrit po gjykohej se kishte vrare gjithe familjen:
-Cfare ndodhi konkretisht ate pasdite?
-U futa ne shtepi, shkoj ne nje dhome dhe shikoj djalin duke bere droge.
-Dhe ti e vrave?
-Jo, vajta nga dhoma tjeter kur c ‘te shikoj? Vajza me te dashurin mbi krevat duke u puthur.
-Dhe ti e vrave?
-Jo, vajta ne sallon, aty shikoj gruan me nje burre, po me tradhetonte.
-Dhe ti e vrave?
-Jo, pastaj vajta ne banje. Aty shikoj qe kishin lene driten ndezur. Me hipi gjaku ne koke, nuk durova dot me.
 
Nje goce tironse qe ulur te nje restorant buze detit ne Vlore dhe pasi pa menyne i thote kamarjerit vlonjat:
-Me bej nje spageti te lutem
-Me ato rrobqirllëqet siper e do motra?
 
Polici : Cfare ke Qejf Te Behesh Kur Te RRitesh Bir?
I Biri: Dua te Behem Si Ty Ba Polic...
Polici: SHume Mire Bir..Por duhet te kesh Parasysh Qe polici eshte Profesion i respektuar nga te gjithe e sduhet te jesh gdhe i thote polici duke i rene tavolines 2 here..
I Biri: O Ba Ra Dera..
Polic: Rri Mos U Co Se E Hap Babi..
 
Nje gazetar shkon ne nje spital psikiatrik per te ndertuar nje reportazh dhe takohet me shefin e pavionit per nje interviste te shkurter,ne zyren e ktij te fundit.
Gazetari:Cfare metodash perdorni ketu per te kuptuar nese nje njeri eshte i shendoshe menderisht apo jo?
Mjeku:Ajo qe bejme ne eshte shume e thjesht.Ne i japim pacientit nje luge,nje gote dhe nje kove.E cojme para nje vaske te mbushur dhe i themi zbraze vasken.Ne varesi te mjetit qe zgjedh kuptojme nese eshte i shendoshe menderisht apo jo dhe shkallen e problemit.
Gazetar: Po shume e kuptueshme.Nje njeri i shendoshe menderisht do zgjidhte koven perpara luges apo gotes.
Mjeku:Jo,nje njeri i shendoshe menderisht do i hiqte tapen vaskes....
 
5 Tavolina ne nje lokal ne Alb. Njeri Bisnesmen, 2 Ndertues, 3, Bankier,4.Tutor, 5 Mafioz e vjen njeri e ulet ne tavolinen e 6,
Kamarieri: me falni cfare deshironi??
6. pres te luten ato 5 Tavolinat tek une ???
 
I thot cuni babes.
O ba dua te martohem.
Ok thot babai
Por dua dy nuse se nje nuk me del.
Po mire thot babai te martojm me njeher njeher pastaj marim nusen e dyte.
E keshtu i gjejne nuse dhe e martojn.
Behet dasma dhe pas dasme babai djalit i thote nuses. Shiko se keshtu me ka thene cuni qe do nuse te dyte, keshtu qe merja shpirtin keto dite lodhe.
Nje nate dy nete dhe diten e trete kur del cuni ne pune e ze gjumi mbestet ne nje peme dhe nderkoh zgjohet pasi i kishin dal hundet dhe nje gjel qe po e ngacmonte ke hundet.
Zgjohet ky e i thote gjelit rri o gjel se do i them babit te te martoj
 
Me te degjume e kam dhe une :p
Jan mbledhur me nje tubim dhetra burra Dhe njeri me kryesori ka pyet se a ju frigoheni grave kush i frikohet le te ngrihet ne kembe,ata te gjith jan ngrit vetem njeri jo,, e kan pyt si ka mundesi ti je dhe i dobet me trup shiko ne ka 100kg e 2m burr u ngritem e ti jo, ai, po ju vetem sa me permendet gruan mu keputen kembet skam fuqi te ngrihem?
 
Me te degjume e kam dhe une :p
Jan mbledhur me nje tubim dhetra burra Dhe njeri me kryesori ka pyet se a ju frigoheni grave kush i frikohet le te ngrihet ne kembe,ata te gjith jan ngrit vetem njeri jo,, e kan pyt si ka mundesi ti je dhe i dobet me trup shiko ne ka 100kg e 2m burr u ngritem e ti jo, ai, po ju vetem sa me permendet gruan mu keputen kembet skam fuqi te ngrihem?
giphy.gif
?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.