Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Humor pa kufi ......

44878
 
44881
 
44913
 
Kthehet burri nga puna
Dhe gruja e pret dhe fillon i tregon
Burr sot erdhi per vizit naqiu,
Nejti sa nejti as kafe spiu.
Ca naqiu thua mi grua do te thuash qaniu ?
Eeeee se engaterrova ??
 
44954
 
Ne nje province apo qytet te vogel shum gra ishin tradhetare dhe kshu ato vendosen nje lloje komunikimi me kod .Ne qytet kishin nje prift ku shkonin rrefeheshin dhe njeri nga keto kod ishte qe kur tradhetonin thonin 'u rrezova nga shkallet e bashkis' dhe prifti e dinte per ca behej fjal dhe kshu i falte.Mirepo vjen nje prift tjeter ne qytet dhe ky degjonte po keto rrefime shpesh here (u rrezova nga shkallet e bashkis) por nuk i kuptonte .E kshu vendos te shkoje te kryetari bashkis dhe i thote te rregulloj shkallet se kshu kshu grate ...Kryetari e dinte perse behej fjale dhe qeshi .
Prifti : Kryetar mos qesh po mendo per gruan tende se eshte hera e 4 qe rrefehet kete muaj ?
 
Djali: Berber sa ben nje e qethur?
Berberi: 10 euro
Djali: Po nje e rruajtur?
Berberi: 5 euro

Djali:E mire ,futi nje te rrojtur gjith kokes
 
Ne kohen e skenderbeut hapet nomi qe ne elbason kishte plas b**lliku dhe skenderbeu si i pari venit cakton Gjonin si dijetar dhe i thot shko shif situaten si esht
Niset Gjoni dhe ne hyrje te elbasonit nga lodhja nmoj tkalit i ishtme mpi b***a dhe zbret takon nji bari
Tu bo muhabet i thot bariut ore kshu kshu puna kena nigju
Ulet bariu dhe i thot hajde pim noi got dhe e diskutojm kte muhabet
Pi nji pi dy pi tre i ze gjumi dhe kur gdhihet i thot Gjoni bariut po kthehem te skenderbeu tani ti them per situaten
Shkon Gjoni te skenderbeu dhe mblidhen burrat tkuvendojn
E pyesin he Gjon si esht situata
AH MOR BURRA TA DINI QE GJEN ME TE MIR JA KEMI LEN GRAVE
 
Me aq sa po shikoja mungon 1 teme e tille dhe e mora iniciativen per ta hapur un ?
 
Njerit i thot i jati: -Degjo ketu or bir, avash avash po vete 30 vjec po kur do martohesh? dhe i biri ja kthen: -Po ja o ba u martova, po nuk di ca ti bej nuses. -dhe i jati i thot: -Po martohu ti se te tregon vet nusja ca ti besh, ti bej sic ben ajo. dhe pasi than koto fjal e vendosen se do martohej dhe i jati i gjen nusen dhe cakton daten e marteses, vjen data e marteses dhe ky cuni martohet dhe naten e par te marteses futet ne dhom dhe shef nusen te ulur ne cep te kervatit dhe ky ulet ne cepin tjeter, ajo fillon e zhvishet dhe ky fillon e zhvishet, nusja shtrihet ne njerin kra te kervatit ky shtrihet ne kraun tjeter, ajo ngren kemt lart dhe ky ngren kemt lart, nusja spo i ulte kemt dhe ky spo i ulte pastaj lodhet ky dhe i thot nuses: -A do bejm na nje gje tjeter se u lodha? dhe nusja e pa se ca burri kishte dhe i tha: -Tani do presim te vij na njeri dhe te na kapi te dyve se ti nuk qeke per kte pun.
 
Dy polica ishin afer nje peme dhe po diskutonin se cfar eshte pema, mashkull apo femer dhe pasi nuk e gjejn dot se cfar ishte pema vendosin te pyesin njerin qe po kalonte aty dhe njeri nga policat ndejti te pema kurse tjetri shkoi ta pyeste dhe i thot: -Zoteri a dini gje se cfar eshte ajo pema atje mashkull apo femer? dhe burri i thot: -Shko rrini njeri nga njera ane e pemes dhe tjetri nga ana tjeter qe ta dalloj se cfar esht. -policat shkojn te pema njeri nga nje kra dhe tjetri nga krau tjeter, ateher burri i thot: -Tani duke konsideruar dy B***t anash pemes them se pema eshte mashkull. ?
 
Ne nje fshat afrikan gruaja e te parit te fshatit lind nje femij i bardh dhe i vetmi person i bardh ne fshat ishte prifti i fshatit, shkojn fshataret ti kerkojn llogari priftit dhe ky i thot: -Po ja, zoti ndonjeher i ndryshon ngjyrat per shembull te ajo tufa e deleve te bardha ka lindur ai qengji i zi. -ne kete moment e nderpret i pari i fshatit dhe i thot ne vesh: -Mos trego gje per ate qengjin e zi, dhe e mbyllim me kaq kte muhabet. ?
 
Të gjithë burrat e lagjes, përveç njërit ikin në mërgim. I thotë gruaja: -"O burrë po ik edhe ti në Itali se më vjen turp nga shoqet".
"E di si?"- i thotë burri, "unë po rri në taracën e pallatit, po pyeti njeri për mua thuaj që është në Itali dhe ti më sill për të ngrënë.
"Mire" - i thotë gruaja.
Mbas një jave, i dashuri i gruas hyn në pallat dhe burri që e shikon nga tarraca i thotë: - "Ça të bëj që jam në Itali se po të isha në Shqiperi ta ndreqja unë qejfin ty. ?
 
Në ditarin e një gruaje që kishte udhëtuar me anije shkruante...
-E Martë, është dita e tretë e udhëtimit në anije. Sot mu afrua kapiteni i anijes dhe po më vardiset...
-E Mërkurë, kapiteni i anijes më ftoi për drek në kabinën e tij...
-E Enjte, kapiteni i anijes kërkoi që ta kalojë natën me mua....
-E Premte, kapiteni i anijes m'u kërcënua se nëse nuk pranoj të fle me të do ta fundosi anijen me gjithë 387 pasagjerët....
-E Shtunë, i shpëtova 387 pasagjerët nga anija jonë!!!
 
Djali dhe vajza e vogel
Nje djal i vogel i tregon shoqes se tij bibiluishin dhe i thote: “une
kam kete ti nuk ke”…dhe vajza e vogel ngre fundin dhe i pergjigjet:
“Mua me ka thene mami se kur te rritem do kem nga ajo qe ke ti sa te
dua”
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.