Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bashkëjetesë apo martesë?

Nisur nga eksperjenca besoj se bashkjetesa me main dhe babin eshte 100 % me e mir dhe ate do doja pa asnje dyshim
 
Vetem dhe e qetë, t'pakten nuk të lëndon, apo largohet njeri!
Kshu vetëm 100% ma mirë.
 
Martese A po bashkejetese ?
Ca pytje:
Lumturi te ket ne çift: S'ka rendesi martesa a po bashkejetesa, nese e shofim ne ne te kaluarat e prindve tane ose familjarve tan 90% S'kan ken te martuar por te bashkejetuar SHQIP dhe as 1 divorce skemi pasur ne raste Te VOGLA por ka pasur lumturi ne ato pak kushte qe kan pasur. Ndersa ne sot i kemi te gjitha por lumturin na ka marr Dreqi
 
Jalla asnjeren ......
 
Sa qetesi ne shtepi ..sa pasterti ....larg te dyjave
 
1- Nëse një çift bën aktin e martesës të parin, shanci për ndarje është shumë i vogël.
2- Nëse një çift bën aktin e bashkëjetesës të parin,
Shanci për ndarje është shumë i madh.
Këtu në këtë temë ka të bëj shumë se si një çift e ndërmerr një vendim:
a- Aventurë
b- Familje
 
E kam thene e dikur asnjeren .....
 
Nisur nga eksperienca personale,jam pro bashkejeteses.E vetmja menyre per te pare mengjesin,dreken e darken e personit qe mendon te ndash jeten..humori,nervat,e qeshura..bashkepunimi,impenjimi etj.Ndoshta frike nga hedhja e firmes ne komune?

Ndoshta..
Martese
 
Asnjeren ......jam mire secili ne shtepine e tij
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.