Mirë se vini në forum vizitor,

Për të hyrë në përmbajtjen e forumit dhe të gjitha shërbimet tona, duhet të regjistroheni ose të identifikoheni në forum. Anëtarësimi në forum është plotësisht falas.

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

URIME 28 NËNTORI, DITA E FLAMURIT KOMBËTAR

Sot festojmë 28 Nëntorin, Diten e Flamurit kombëtar, një datë me rëndësi të jashtëzakonshme për kombin tonë. .

Rrespektoni Masat e Covid-19 😷

Nga tregu te transporti publik, nga qendra tregtare te vendi i punës, qëllimi i tij është të zvogëlojë rrezikun e koronavirusit për të gjithë ne në të gjitha fushat ku jemi bashkë. Maska 😷 largësia ↔️ pastrimi 🧼 le t'i kushtojmë vëmendje.

Keni probleme me anëtarësimin?

Për shkak të ndryshimit të strukturës së forumit, janë vendosur disa kufizime, nëse nuk mund të shkruani një mesazh dhe të hapni një temë, hyni në lidhjen në titull dhe hapni temën tuaj.

Bëhu pjes e Chatit 📱

Netedy.com një vend argëtimi dhe i sigurt njohjesh online. Bisedoni, takohuni dhe ndërtoni marrëdhënie afatgjatë. Të dhënat tuaja personale janë gjithmonë të mbrojtura. Siguria e përdureseve tanë është përparësia jonë kryesore.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bashkëpunim me universitetet prestigjioze, Rama niset nesër drejt Spanjës

Lina

NeTeDy.com 🐾
Anetar i Stafit
Adm Nt2
Regjistruar më
Oct 30, 2020
Mesazhe
24,511

Bashkëpunim me universitetet prestigjioze, Rama niset nesër drejt Spanjës​


Universitet shqiptare do të bashkëpunojnë edhe me universitet spanjolle, me qëllim rritjen e cilësisë në arsimin e lartë.

Bashkë me ministren e Arsimit, Evis Kushi, kryeministri Edi Rama do të udhëtojë nesër drejt Spanjës, për të firmosur bashkëpunimin mes dy vendeve.

Më pas, Rama do të shkojë në Slloveni, për të marrë pjesë në samitin e Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor, për të ardhmen europiane të Ballkanit.

Më herët, ministrja Kushi ka premtuar realizimin e marrëveshjeve me disa universitete europiane, për t’i dhënë mundësi shkëmbimi studentëve e pedagogëve si dhe për realizimin e projekteve të përbashkëta.Top Channel
 

Jupiter666

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Aug 9, 2020
Mesazhe
3,072
aty ku shkon ky tipi gjasme per universitete jane krejt projektet e sorosit

o njerez lexoni ate qe nuk duket se ate qe duket e lexon edhe gamari

po ju kujtoj qe para ca diteve KM ishte edhe ne puglia me motivin e universiteteve, ne fakt aty lujet loja e gradacelave te tiranes …
 

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Identifikohu ose regjistrohu për të përfituar më shumë nga forumi!

Regjistrohu

Krijimi i një llogarie në forum është plotësisht falas.

Regjistrohuni tani
Hyr

Nëse keni një llogari, ju lutemi identifikohuni

Hyr

Postime të reja