Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bashkëpunim me universitetet prestigjioze, Rama niset nesër drejt Spanjës

Lina

NeTeDy.com ?
STAFF
Adm Nt2
Regjistruar më
Tet 30, 2020
Mesazhe
45,731

Bashkëpunim me universitetet prestigjioze, Rama niset nesër drejt Spanjës​



rama-5-1-e1631955838941.jpg



Universitet shqiptare do të bashkëpunojnë edhe me universitet spanjolle, me qëllim rritjen e cilësisë në arsimin e lartë.

Bashkë me ministren e Arsimit, Evis Kushi, kryeministri Edi Rama do të udhëtojë nesër drejt Spanjës, për të firmosur bashkëpunimin mes dy vendeve.

Më pas, Rama do të shkojë në Slloveni, për të marrë pjesë në samitin e Bashkimit Europian me Ballkanin Perëndimor, për të ardhmen europiane të Ballkanit.

Më herët, ministrja Kushi ka premtuar realizimin e marrëveshjeve me disa universitete europiane, për t’i dhënë mundësi shkëmbimi studentëve e pedagogëve si dhe për realizimin e projekteve të përbashkëta.



Top Channel
 
aty ku shkon ky tipi gjasme per universitete jane krejt projektet e sorosit

o njerez lexoni ate qe nuk duket se ate qe duket e lexon edhe gamari

po ju kujtoj qe para ca diteve KM ishte edhe ne puglia me motivin e universiteteve, ne fakt aty lujet loja e gradacelave te tiranes …
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.