Beni foto ekranit tuaj

Master

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
492
Mosha
32
Location
Shifna N'kujtime
Sote mesova dicka dhe thash ta ndaj me ju...ky aplikacion eshte i ngjashem me snippimg tools qe e ka vete te intaluar windows 7 qe pret nje foto ne ekran ose e ben copi gjith ekranin ne foto

Ky aplikacion nje nje te vecante sepse pasi e pret foton e ekranit apo cilen pjese te duash te jep mundesine qe ta besh upload kete foto dhe te kesh nje link qe mund ta ndash me te tjeret.

Ky program jepet free mjafton te klikoni https://prnt.sc/ pastaj klikoni siper djathtas

Download desktop Lightshot for free

Pasi shkarkohet instalojeni edhe jeni ok
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Alboy

Po te peshtyva ste lepij me..................
Mesazhe
5,090
Po e perdor ihere 260 Mb qeka
 
Top