• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Beni foto ekranit tuaj

Master

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
426
Mosha
31
Location
Shifna N'kujtime
Sote mesova dicka dhe thash ta ndaj me ju...ky aplikacion eshte i ngjashem me snippimg tools qe e ka vete te intaluar windows 7 qe pret nje foto ne ekran ose e ben copi gjith ekranin ne foto

Ky aplikacion nje nje te vecante sepse pasi e pret foton e ekranit apo cilen pjese te duash te jep mundesine qe ta besh upload kete foto dhe te kesh nje link qe mund ta ndash me te tjeret.

Ky program jepet free mjafton te klikoni https://prnt.sc/ pastaj klikoni siper djathtas

Download desktop Lightshot for free

Pasi shkarkohet instalojeni edhe jeni ok
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

Kf Kukēsi
VIP i Forumit
Moderator/e
Mesazhe
10,099
Mosha
26
Location
Tiranë
Përtoj :p
 

Vinjol

Budalla kërkon logjikën ndhomat e zemrës njerëzve
VIP i Forumit
Mesazhe
3,266
Po e perdor ihere 260 Mb qeka
 
Top