• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Besoni në dashurinë me shikim të parë?

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Mesazhe
41
Mosha
21
Në disa raste besoj,në shumicën e rasteve nuk besoj.Sepse mendoj që njeriu nuk duhet të shikojë bukurinë te partneri.Bukuria fizike është e përkohshme,naive dhe gënjeshtare,hera-herës.Njeriu duhet të vlerësojë karakterin,shpirtin,mencurine te partneri.Por për ta vlerësuar,nuk mjafton vetëm një takim.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
MODERATOR
PRINCESS
Mesazhe
4,809
Mosha
27
@Trendafili eshte nje tem e ngjashme me kete do te keshilloja tu hidhje nje sy temave.
Tema:
Po besoj ne dashuri me shikim te pare.
Duke qen se vet kam ren ne dashuri me shikim te par.🤗
 
Top