Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Sondazh: A besoni në dashuritë me shikim të parë??

A besoni në dashuritë me shikim të parë?

  • Po, me ka ndodhur

    Votimi: 6 33.3%
  • Jo,aspak

    Votimi: 4 22.2%
  • Nuk e di , nuk e kam provuar

    Votimi: 1 5.6%
  • Pooo, une gjithmone bie ne dashuri me shikim te pare

    Votimi: 0 0.0%
  • Nuk besoj se eshte dashuri

    Votimi: 0 0.0%
  • Eshte thjeshte pelqim ose fiksim

    Votimi: 7 38.9%

  • Gjithsej votues
    18

Trendafili

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 28, 2018
Mesazhe
41
Në disa raste besoj,në shumicën e rasteve nuk besoj.Sepse mendoj që njeriu nuk duhet të shikojë bukurinë te partneri.Bukuria fizike është e përkohshme,naive dhe gënjeshtare,hera-herës.Njeriu duhet të vlerësojë karakterin,shpirtin,mencurine te partneri.Por për ta vlerësuar,nuk mjafton vetëm një takim.
 
@Trendafili eshte nje tem e ngjashme me kete do te keshilloja tu hidhje nje sy temave.
Tema:
Po besoj ne dashuri me shikim te pare.
Duke qen se vet kam ren ne dashuri me shikim te par.?
 
Jo Un sbesoj po sipas studimeve kerkimeve thon qe njeriut i mjaftojn 8 sekonda per te rene ne dashuri un gje qe ndodh der sa ta provoj them ncuq!
 
Un kte e kam dobsi cso femer si shof mduket si tushja w sme rrihet pa e gjujt e pa I than te du me.gjith forcen e qenjes time ????
 
Joo.
Sa njerez shofim e sa njerez na shofin,nuk do te thote që i duam apo na duan.
 
Po e pranoj qe ndodh me shikimin e pare
 
Un them e 3 e verteta hmmm.
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.