• This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn more.
  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Bie WhatsApp, s`ka rrjet dhe as mesazhe për disa orë

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598
Likes
93
Age
18
#1
Rrjeti i aplikacionit WhatsApp është “rrëzuar” për shumë përdorues sipas raporteve, me probleme që fillojnë në rreth 07:00 BST (02:00 ET) këtë mëngjes.

Gjashtëdhjetë për qind e përdoruesve thanë se kishin probleme me lidhjen e tyre, ndërsa 27 përqind thanë se nuk mund të merrnin mesazhe.

Vendet kryesore të prekura nga aplikacioni, që përdoret nga më shumë se një miliard njerëz në nivel global, duket se janë Evropa, Afrika e Jugut , Indonezia dhe Hong Kong.

Sipas njoftimeve të problemit të Down Detector, tetë për qind e çështjeve ishin me hyrje.

Sipas faqes së internetit, ka pasur rreth 600 raporte të problemit vetëm pas orës 07:00 të BST këtë mëngjes.

The post Bie WhatsApp, s`ka rrjet dhe as mesazhe për disa orë appeared first on Lajmi i Fundit.