Biseda erotike mes zv/kryeministrit dhe deputetes

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,443
Location
127.0.0.1

molecule

{true ? false}
Mesazhe
4,443
Location
127.0.0.1
Aty thote regjistroje live:p
Une e kam te regjistruar jo te tanishme. Kshuqe mdel emty. Gjithsesi sje gjo. S'me ndihmove:p
Epo u plakem ca te bejme na shkoi jeta H1 H2 :p
 
Top