• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Biseda erotike mes zv/kryeministrit dhe deputetes

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
@molecule kam dhe une nje audio èrotike. Si mund ti bej uploid?:p

Ps: eshte te zona VIP
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
He de he. Beje opsionin e audios:p
 

Dorina

🔵⚫
VIP I FORUMIT
Contributor
Mesazhe
13,531
Location
Tiranë
E ke , aty ku fut foto fut dhe audio :p
Aty thote regjistroje live:p
Une e kam te regjistruar jo te tanishme. Kshuqe mdel emty. Gjithsesi sje gjo. S'me ndihmove:p
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,971
Location
127.0.0.1
Aty thote regjistroje live:p
Une e kam te regjistruar jo te tanishme. Kshuqe mdel emty. Gjithsesi sje gjo. S'me ndihmove:p
Epo u plakem ca te bejme na shkoi jeta H1 H2 :p
 
Top