• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Blendi Fevziu zhvendoset tek “Top Channel”? Flet për herë të parë moderatori i “Opinion”

Alb

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
4,598
Mosha
18
Ditën e sotme, qarkulluan lajme se moderatori i emisionit “Opinion” Blendi Fevziu do të braktisë ekranin e “Tv Klan” pas 20 vitesh bashkëpunim, për tu zhvendosur në një tjetër televizion. Sipas gazetës “Tema”, shkak për këtë transferim janë bërë problemet me administratorin e këtij televizioni, Aleksandër Frangaj.

Lajmi është konfirmuar edhe nga Blendi Fevziu, i cili i kontaktuar nga “Alpenews.al” është shprehur se ekziston një ofertë nga televizioni “Top Channel”.

“Ende nuk e kam vendosur. Kam biseduar me Top Channel”, ka thënë gazetari i pyetur nëse ka patur një ofertë konkrete.
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Po te peshtyva. Nuk te lepij me....
VIP i Forumit
Mesazhe
3,582
Na lajmero na thuaj cfare beri iku apo jo se na le pa bukë :p
 
Top