• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Bofshi qejf!!

Stronzino

Disse Dante a Beatrice apri lw gambe e ti faro fel
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,407
Iher per iher po bej logout dhe un kalofshi mire e bukur tgjith mos harroni sherret shnet cuna e kiss kiss gocat ku sju nxin dielli...pas veshit per dirty mindet :p
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ariela

Alone!!!!!!
Princesha Forumit
Mesazhe
803
Iher per iher po bej logout dhe un kalofshi mire e bukur tgjith mos harroni sherret shnet cuna e kiss kiss gocat ku sju nxin dielli...pas veshit per dirty mindet :p
He se flasim prap o mbas 3 ore , ose neser ok tek pytje pgj , dua te me thuash cbere oret qe sishe : p !

Hugssss
 

LUCKY-STRIKE

*I'm Unique And You Liked To Stay Away*
Staff member
Moderator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
3,869
Mosha
27
Ka do ik ky trazovaci mi ????
U merzit nga like e mia ky?
????
 
Top