Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Bota e Melo-s

???
 

Attachments

  • 20221011_165010.png
    20221011_165010.png
    326.9 KB · Shikuar: 6
Krejt rastësisht njoha dikë nuk ka shumë rëndësi në realitet apo virtualitet.
E rendësishme është ajo që percjell bashkëbisedimi ,komunikimi dhe mbi të gjitha respekti.
Pashë një njeri me vlera ,me humor dhe botë.
Thell thell kuptova që ka njerëz të mirë që dinë të jenë vetvetja.
dhe shikova...
Që bisedat, këshillat, dhe leximi i sms të mija, nuk u lodh. Madje nuk e pyesja as si je, doja tê dëgjohesha e asnjhër nuk mora mundimin ta dëgjoja ose ta pyesja, ose e bêja shum pak.
Do thoni ju si beson tek një njeri që se njeh personalisht?!
Unë besoj se zhgënjimet më të mëdha dhe që lënë shenjë në shpirt janë njerzit dhe të gjakut tënd ,por unë pamvarsisht zhgënjimeve besoj ,besoj se ekzistojnë njerëz me shpirt të pastër.
Dhe një ndër këto je dhe TI.
Te kam shummmmmmmmmmmm xhan @Mignonne.??❤❤
Po e le ktë shkrim këtu dhe po e bëj jo privatsisht sepse meriton shum më shumë pooor qê në të tilla kushte kaq kam mundësi të bëj.
FALEMINDERIT DHE TË JAM MiRËNJOHESE...
 
Krejt rastësisht njoha dikë nuk ka shumë rëndësi në realitet apo virtualitet.
E rendësishme është ajo që percjell bashkëbisedimi ,komunikimi dhe mbi të gjitha respekti.
Pashë një njeri me vlera ,me humor dhe botë.
Thell thell kuptova që ka njerëz të mirë që dinë të jenë vetvetja.
dhe shikova...
Që bisedat, këshillat, dhe leximi i sms të mija, nuk u lodh. Madje nuk e pyesja as si je, doja tê dëgjohesha e asnjhër nuk mora mundimin ta dëgjoja ose ta pyesja, ose e bêja shum pak.
Do thoni ju si beson tek një njeri që se njeh personalisht?!
Unë besoj se zhgënjimet më të mëdha dhe që lënë shenjë në shpirt janë njerzit dhe të gjakut tënd ,por unë pamvarsisht zhgënjimeve besoj ,besoj se ekzistojnë njerëz me shpirt të pastër.
Dhe një ndër këto je dhe TI.
Te kam shummmmmmmmmmmm xhan @Mignonne.??❤❤
Po e le ktë shkrim këtu dhe po e bëj jo privatsisht sepse meriton shum më shumë pooor qê në të tilla kushte kaq kam mundësi të bëj.
FALEMINDERIT DHE TË JAM MiRËNJOHESE...
Shpirt ti ? dhe un te kam shume shume xhan ty.??
 
Shpresat qëndrojnë në sytë e heshtjes, përqafuar me ngjyrat e shpirtit...
 

Attachments

  • images (1).jpeg
    images (1).jpeg
    1.8 KB · Shikuar: 3

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.