Bota e Melo-s

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Trishtimi, vetm mua mê përket për inat të tij,unê do bëhem mê e bukur.
Tedor keko
🌸🌻
 

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Si do të ndiheshit, nëse dikush që pretendon se ju do, ju injoron gjatë ditês,ju harron natën dhe ju shamang në mëngjes,megjithatë ju kujton vetm kur ka nevojë?!
🌸🌻🙂🤗🤗
Natë të qetë ju uroj!
 

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
⛺🌃
 

Attachments

 • 93a8ce5de0dbb39aee53943420b48bf6.jpg
  93a8ce5de0dbb39aee53943420b48bf6.jpg
  38.4 KB · Shikuar: 1
 • 828335e1f6ca8cb58971e127bb0e5850.jpg
  828335e1f6ca8cb58971e127bb0e5850.jpg
  100.3 KB · Shikuar: 1
 • download-1-7.jpg
  download-1-7.jpg
  7 KB · Shikuar: 1
 • 164638.jpg
  164638.jpg
  130.5 KB · Shikuar: 1
 • aferditaaa.png
  aferditaaa.png
  119.2 KB · Shikuar: 1

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
⛺🌃🌻😄
 

Attachments

 • FB_IMG_1617651200715.jpg
  FB_IMG_1617651200715.jpg
  75.1 KB · Shikuar: 1
 • FB_IMG_1617816701544.jpg
  FB_IMG_1617816701544.jpg
  58 KB · Shikuar: 1
 • FB_IMG_1617824218306.jpg
  FB_IMG_1617824218306.jpg
  23.5 KB · Shikuar: 1
 • FB_IMG_1617733253833.jpg
  FB_IMG_1617733253833.jpg
  19 KB · Shikuar: 1

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Kafshatë që s'kapërdihet asht, or vlla, mjerimi,
kafshatë që të mbetë në fyt edhe të zë trishtimi
kur shef ftyra të zbeta edhe sy t’jeshilta
që t'shikojnë si hije dhe shtrijnë duert e mpita
edhe ashtu të shtrime mbrapa teje mbesin
të tan jetën e vet derisa të vdesin.

-Migjeni ,pjesë nga 'Mjerimi'
 

Attachments

 • FB_IMG_1617824968042.jpg
  FB_IMG_1617824968042.jpg
  6.6 KB · Shikuar: 0

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Ska asgjë mê të bukur se një zemër e pastër dhe të kesh vlera të rralla.Të bëjnë një person fisnik e tê gjithê me kênaqsi dëshirojne të të ken mike apo mike, pooor ju kërkoj njëmijher ndjes, se ju kam bezdisur ndoshta shumë, por se kisha kurr qëllim as tê bêhesha e bezdishme.

Nuk mê interson asnji, pêrvçse mos me prek dikên me fjalê , pra nk do kisha dasht qe me ken shkaktare që dikush me u ndje keq, besoj jena në një mosh qê , dim shumê mirê ti ndajm gjanat..
Unê uroj të jeni mirê. Primare asht shneti, jetojmë ne kohê të vështira.
Unê nuk di me u shtir, nuk i baj gjanat sa pêr sy e faqe. Kur ju kam uru dhe ju kam uru me zemren plot..
Nê baze të sjelljes qê kena ba(ket rast i bie nga ajo qê kena shkru , secili prej nesh kena vepru...
Flasim apo nuk flasim,hy apo nuk hy , respekti dhe vlersimi gjithmone do jene për ato që kam vlersu pak ma teper dhe i kam falenderu, gjithmonë..
Inaçort, ironit, shakt me qëllim ulje të tjetrit pa dit dhe pa e njoft qê shumê i bajnë unê i urrej, njerzit qê gjuajn gurin dhe fshehin doren i urrej, kam neveri nga persona tê tillê, ato që maniplojnë situaten kur duan e siq duan i urrej
🤗🤗
Klm në vazhdim bot virtuale..
🌻⛺🌃
 

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
“Ne kemi dy jetë. Njëra është e hapur, në sytë e të gjithëve, e njohur nga të gjithë ata që duan ta njohin, plot me të vërteta dhe gënjeshtra, fiks si jetët e të njëjtëve me ne. Pastaj është ajo jeta tjetër, sekrete, larg syve të kureshtarëve. Dhe në rrethana paksa të pazakonta dhe mbase rastësore, gjithçka me vlerë, gjithçka për të cilën dikush është vërtet i sinqertë, i fshihet pjesës më të madhe të njerëzve.”

Anton Çehov
 

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Shpesh na ndodh, tê ndiemi tê humbur, ose tê humbasim në botên tonê, ëndrrimtare, në botên e zymtësis, ose aty ku dhimbja prek shpirtin, të bênë të ndihesh vetm, frikacake, e pambrojtur.
Njê ditë duket sikur kalon, diten tjetër ndihesh e njêjtê, se di ndihet njê boshllek nê shpirt, dhee kjo ështê e trishtê, boshlleku shpirtëror..
Shumë e çuditshme, kur nuk ke asnjê.lloj ndjesie, ku nuk tê bên përshypje asnjê dhe asgjë.
Më vërtet do doja ta nxirja nga shpirti ktê boshllek, dhimbje, frikë, nuk di si ta çuaj, poor vërtet të mbyt, nuk të lë të jetosh, e qetë, dhe me lumturi në shpirt, ajo qetësi shpirtërore që mungon, ashtu të dhemb dhimbja dhimbshem, por dhimbje shpirtërore, ndoshta këto na rrisin shpirtërisht, na bëjn mê të rezërvuar, më tê eger, mê mosbesues, por amama ja dal siq ja kam dal gjithmonê, e di qê do ja dal, ashtu dhe pse e vetme pa dashur e mundur tê shpreh dhe ta them çf ndjej dhe si jam, askujt përveçse në forum...
Ndoshta kjo êshtê arrtisja ime e vetme, arrtisja mes shkronjave, aty ku nuk ka realitet aty ku unê zhvesh shpirtin nga dhimbja, apo nga mërzit e tjera, aty ku harroj tê largohem, sepse nuk dua të rri vetm se kam frikê se do mërzitem dhe gjej pak hapsir këtu tê harroj atê qê tê dhemb...
😊😊
 

ABC

Think positive !!
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,049
Mosha
27
Shpesh na ndodh, tê ndiemi tê humbur, ose tê humbasim në botên tonê, ëndrrimtare, në botên e zymtësis, ose aty ku dhimbja prek shpirtin, të bênë të ndihesh vetm, frikacake, e pambrojtur.
Njê ditë duket sikur kalon, diten tjetër ndihesh e njêjtê, se di ndihet njê boshllek nê shpirt, dhee kjo ështê e trishtê, boshlleku shpirtëror..
Shumë e çuditshme, kur nuk ke asnjê.lloj ndjesie, ku nuk tê bên përshypje asnjê dhe asgjë.
Më vërtet do doja ta nxirja nga shpirti ktê boshllek, dhimbje, frikë, nuk di si ta çuaj, poor vërtet të mbyt, nuk të lë të jetosh, e qetë, dhe me lumturi në shpirt, ajo qetësi shpirtërore që mungon, ashtu të dhemb dhimbja dhimbshem, por dhimbje shpirtërore, ndoshta këto na rrisin shpirtërisht, na bëjn mê të rezërvuar, më tê eger, mê mosbesues, por amama ja dal siq ja kam dal gjithmonê, e di qê do ja dal, ashtu dhe pse e vetme pa dashur e mundur tê shpreh dhe ta them çf ndjej dhe si jam, askujt përveçse në forum...
Ndoshta kjo êshtê arrtisja ime e vetme, arrtisja mes shkronjave, aty ku nuk ka realitet aty ku unê zhvesh shpirtin nga dhimbja, apo nga mërzit e tjera, aty ku harroj tê largohem, sepse nuk dua të rri vetm se kam frikê se do mërzitem dhe gjej pak hapsir këtu tê harroj atê qê tê dhemb...
😊😊
Ti shkruan bukur!
Sa keq qe skam nerva me te lexu 😛
 

Meloo

🌻🌻
ANETAR ✓
Mesazhe
946
Ti shkruan bukur!
Sa keq qe skam nerva me te lexu 😛
Si fillim tê falenderoj!😊😊
Poor pyes veten, kur ti nuk ke nerva të lexosh, shkrimet e mia, si mund ta dish qê shkruaj bukur ?!
🤔🤔🤔
Se unê nuk them dot shkruan bukur, kur e lexoj si ncik thjesht, por shkrimet nk ti lexoj 😏😀😁
 

ABC

Think positive !!
VIP I FORUMIT
Mesazhe
5,049
Mosha
27
Si fillim tê falenderoj!😊😊
Poor pyes veten, kur ti nuk ke nerva të lexosh, shkrimet e mia, si mund ta dish qê shkruaj bukur ?!
🤔🤔🤔
Se unê nuk them dot shkruan bukur, kur e lexoj si ncik thjesht, por shkrimet nk ti lexoj 😏😀😁
Shkruan bukur me shenja pikesimi 😛 A quhet? 😛
 
Top