• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Bubble IPTV - FALAS

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,878
Location
127.0.0.1
Projekti i TvShqip i lene pas dore per efekt te Bubble IPTV
Aplikacioni eshte ne fazat e para dhe mund te ket pak kanale por se shpejti do jene mbi 5000+.

Kanalet shikohen me kualitetin e internetit tuaj. Pra Internet sa me i shpejte aq me te paster e keni videon.
Player-i i Google (ExoPlayer)Enable Unknown Source (Settings > Security)
Download Apk: http://bubbletv.live/bubble.apk
Neser ne Play-Store e kerkoni "Bubble IPTV"
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,878
Location
127.0.0.1

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,878
Location
127.0.0.1
Mole funsionon vec per tel apo dhe per tv?
Nese Tv ka androidTv OS nuk e gje ne playstore sepse nuk i kam shtu support, pasi dizajni nuk esht i pershtatshem per rezolucionet e TV-s
Nese Tv i ke adaptuar Android Box qe ka sistem njesoj si Telefonat 4.0 > and UP athere funksionon :)
 

mogli

VIP
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,925
Nese Tv ka androidTv OS nuk e gje ne playstore sepse nuk i kam shtu support, pasi dizajni nuk esht i pershtatshem per rezolucionet e TV-s
Nese Tv i ke adaptuar Android Box qe ka sistem njesoj si Telefonat 4.0 > and UP athere funksionon :)
Flm per pergjigjen mole po asisen skam marre vesh ??
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,878
Location
127.0.0.1
Flm per pergjigjen mole po asisen skam marre vesh ??
Google se fundmi ka nxjerre Sistem AndroidTV OS qe duket si kjo ne foto:


Ndersa Android Box operon ne sisteme Android si neper telefona, si kjo ne foto:


Nese ti je tek e dyta Athere aplikacioni te funksionon 100%.
Nese je tek e para nuk te ben pasi nuk i kam bere support per AndroidTV OS.
 

MrCool

LimitedEdition
VIP I FORUMIT
ANETAR ✓
Mesazhe
2,959
Location
Struge
e paske lene pas dore sic duket @molecule .. Nuk hapet asnje kanal
 

molecule

Eternity sleep
ANETAR ✓
Mesazhe
3,878
Location
127.0.0.1
Top