Butrint Imeri arrinë mbi 15 milionë për një muaj

molecule

{true ? false}
Dec 12, 2004
4,442
9,676
113
127.0.0.1
shoqeria.net


Në tregun muzikor shqiptar erdhi fuqishëm dhe po vazhdon akoma të jetë në krye të mediave rozë, shkruan lajmi.net

‘Xhanem’ ishte projekti fundit i Butrintit, këngë kjo e cila u pëlqye mjaft shumë nga publiku kështu duke arritur shifrën e mbi 15 milion klikimeve.

Këtë e bëri të ditur vetë ai nëpërmjet publikimit të një Instastory ku edhe ka zgjedhur t’i falenderoj të gjithë ndjekësit./Lajmi.net/

 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!