Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Byrek

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Netflix

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 26, 2018
Mesazhe
5
Pëlqime
7
Pikë
3
Une po qe me mish andaj edhe e sjella ketu po ti ? :)
 

Rrelse

Kontributor
Regjistruar më
Jul 26, 2017
Mesazhe
20,184
Pëlqime
40,460
Pikë
113
Location
F.C. Internazionale
Mua me pelqen cdo.lloj byreku i mundshem
Nuk i bej naze hiç:)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top