Byreku me lakra dhe lek, tradita e Novruzit

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,005
Mosha
25
Eh medet
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
ADMIN
Mesazhe
5,005
Mosha
25
Po me pelqente kjo teme po e lexoja me vemendje. Deri sa pash vinjolin me kte te qe komento pa pik lidhje.
 

Opium

Memento vivere
VIP I FORUMIT
Mesazhe
3,540
Ore do e lini Krakenin t flej gjume ?! 😜
 

CoVid-19 [ALB]

Top