• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

  Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
 • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

[C#] Beginners Login form Layout

molecule

/dev/null < .cache
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,798
Location
127.0.0.1
C#:
using System;
using System.Collections.Generic;
using System.ComponentModel;
using System.Data;
using System.Drawing;
using System.Linq;
using System.Text;
using System.Threading.Tasks;
using System.Windows.Forms;

namespace WindowsFormsApp1
{
  public partial class LOGIN : Form
  {
    
    public LOGIN()
    {
      InitializeComponent();
      
    }

    private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
    {
      MessageBox.Show("User: " + textBox1.Text + " Password: "+textBox2.Text);
    }

    private void textBox1_TextChanged(object sender, EventArgs e)
    {
     // do nothing
    }

    private void label1_Click(object sender, EventArgs e)
    {
     // do nothing
    }

    private void label3_Click(object sender, EventArgs e)
    {
     // do nothing
    }
  }
}
Rezultati:
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!
Top