• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Cdo benit? Nese merrni vesh se i dashuri/a eshte dashuruar me dike tjeter??

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Nese mar vesh se djali qe dua eshte dashuruar me dike tjeter

Eshte shume e veshtire te ndahem me mirekuptim me te.

Sado te mundohem qe ta kuptoj ate,prap dhimbja ime nuk pushon.

Ne fund te fundit do ndahesha me te,dhe sdo doja ta shihja me.

Fjala e fundit qe do i thoja do ishte

Pac nje jete te lumtur??
 
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Milanisti

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
1,135
Nese mar vesh se djali qe dua eshte dashuruar me dike tjeter

Eshte shume e veshtire te ndahem me mirekuptim me te.

Sado te mundohem qe ta kuptoj ate,prap dhimbja ime nuk pushon.

Ne fund te fundit do ndahesha me te,dhe sdo doja ta shihja me.

Fjala e fundit qe do i thoja do ishte

Pac nje jete te lumtur??
"Thyefsh" qafen do i thoja asaj,mos ta pafsha me surratin ??
 

Anabela

Ktu Gangsterja Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
2,352
Mosha
27
Woooouuuu sa te prere kjo do te thote qw se keni dashur aspak
 

Dorina

Kf Kukēsi
Staff member
Administrator/e
VIP i Forumit
Mesazhe
10,606
Mosha
26
Location
Tiranë
Ça do i thoja mi amon
Pasi mka lonë si :poop::poop::p:p
 

Sara

𝓐𝓵𝓵 𝓯𝓪𝓲𝓻 𝓲𝓷 𝓛𝓸𝓿𝓮 𝓪𝓷𝓭 𝔀𝓪𝓻.
Staff member
Administrator/e
Princesha Forumit
Mesazhe
1,010
Mosha
24
do i thoja tma prezantonte se pale esht e mir dreqi ta gjuj dhe un
 
Top