Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çdo ditë, themi një fjalë për nënën?

Cdo nate renkoj e them oh nena ime ?
 
Mema ime sa me mungon ?
 
Nëna është gjithçka ajo është ngushëllimi ime në pikëllimin, shpresa ome në mjerimin dhe fuqia në dëshpërim; është burimi i dashurisë, mëshirës, dhembshurisë dhe faljes.E shtrejta ime ?
 
Shkrimi eshte shume i bukur,edhe pse mua me bezdis shume nderthurja e fjaleve turke me dialektin geg.E moj Turqi qe na e lerove nanen per 500 vjet
E paske pas plaken vampire e bab ?
 
Je dhe do mbetesh dashuria ime e pare ?
 
Nene me mungon
 
Mam edhe shpirtin ta kam dhane, vec mos me tpa te merzitun.
Kurre ne jete nuk te kam thane jo.
Nje dit si asnjehere te pyeta disa persete e mia, kur te rrefeva disa lot qe askujt nuk ja kisha deftu gjer me sot.
E ne sy nuk me shikoje dhe pse e di se sa here jam perballe teje, syte e shpirtit dhe floket me numerojne.
Mammm ti e din se une te kam jet, e te mbroj me frymen time, qe kurre mos te t'mungoje gja?❣️
Mbas gjyshit je dashuria ime❤️ e thelbi saj ndër dy❣️❣️
 
Mom Lovley Mom
Allahu ta shperblefte insha'Allah ?
Dhe me gezon fakti qe gjithmone sikur askush, shkruan per nenen e shenjte e te shtrenjte, e them bravo te qofte!
Hallall prej Zotit e nenes tuaj!
 
Ashtu sic kemi nje jete ashtu dhe nje nënë ❤️❤️❤️
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.