Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'do fillim ka nje mbarim!

centos

ⓃⒺⓉⒺⒹⓎ.ⒸⓄⓂ
ANETAR ✓
Regjistruar më
Dhj 13, 2004
Mesazhe
39,786
Pershendetje,

“Po shkruaj për të njoftuar zyrtarisht Mbylljen e Forumit Netedy.com”. Chati do jet i hapur nese deshironi te shkembeni prap me njëri t'jetrin.

Mbyllja përfundimëtare do bëhet të hënën ora 00:01


“Jam shumë i kënaqur që kam punuar këtu në veçanti vlerësoj Stafin me te cilet me qendruan pran qe nga Qeshori i 2020 do të doja të ju falënderoja një nga një, duke filluar nga:
Stafi Aktual @Fiore @Claa @Lina @Kresha @Mignonne @Moza ”.

“Jam shumë i lumtur që kam biseduar me ju të gjithë, kemi pasur ulje e ngritje por mbi të gjitha kemi respektuar njëri-t'jetrin, dhe shpresoj se rrugët tona do të ‘kryqëzohen’ sërish në të ardhmen.


Miqësisht @centos
 
Un te falenderoj per cdo gje ?
Te dua fort.
 
Cdo fillim ka dhe nje mbarim,tingellon e trisht por eshte realiteti.
Ju falenderoj te gjithe antaret e Netedys qe kemi ndare oret e gjata te dites son me njeri-tjetrin duke respektuar,vlersuar apo dhe mesuar mes nesh,nje falenderim ne vecanti eshte per @centos -in te faleminderit per durimin e treguar.
@Lina agapi ime, @Fiore grerza @Claa embelsira @Kresha bro dhe @Moza faleminderit qe me dhat mundesin tju njof me teper.
Ju uroj shendet per ju dhe familjaret tuaj.
 
Srzzz,te falenderoj @centos per gjithcka dhe na bere te mundur me kete forum qe te gjejm njerz me vlera te gjithe pavarasisht se jemi grricur ndonjeher prap ju kam vlersuar shume por doja te falenderoja ne vecanti @Mignonne te paren qe me ka qendruar pran kurdo here dhe do me mungoj vertet shummmm shummm sdoja qe miqsia ime me te te perfundonte ketu por ku i dihet jetes ,@Klodii @Lina @Happyheart ju falenderoj shume,jeni shume te mire te gjithe do me mungoni❤️
 
@Claa eja te puth fort se dhe embelsia jote do me mungoj pa mase????
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.