Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

C'do fillim ka nje mbarim!

Kur lexoj kto komente me mbushen syt me lot
Dhe ktu merr vertetsin ajo shprehja qe kam then gjithmon
"Dashuria midis forumisteve esht me e forta ne bot "
??????
 
Ju uroj më të mirat
Kënaqësi të ndaja përditshmërinë time me ju?
Nuk do mbyllet jo . (te pakten keshtu dua )
Pasi pa buqeta me mimoza te celura kudo ka kujtu se erdhi 1 prilli ne 1 shkurt ndoshta ?
 
Cdo njeri qe kalon per jeten tone eshte unik, merr me vete pak nga ne e le pak mga vetja e vete, ka nga ata qe marrin shum por nuk ka asnje qe nuk le asgje , ishte kenaqesi te ju njihja ne menyra te ndryshme , cdo te mire ju dhe familjev tuaja ?
 
Cdo njeri qe kalon per jeten tone eshte unik, merr me vete pak nga ne e le pak mga vetja e vete, ka nga ata qe marrin shum por nuk ka asnje qe nuk le asgje , ishte kenaqesi te ju njihja ne menyra te ndryshme , cdo te mire ju dhe familjev tuaja ?
Te perqafoj ?
 
Suksese ne cdo gje!
Kenaqesi qe isha nje pjesez e vogel e ketij forumi!
Dhe njoha njerez qe kane shume vlera!
Dike qe do vecoja pa diskutim eshte @Rrelse ❤❤
 
Ju ishit vetem vazhdimi... pervec @Rrelse , @Fiore e ndonje tjetri/e, ju skeni lidhje me fillimin.

por kjo e juaja seshte pergjigje, arsye, eshte justifikim pa argument. ?
Une me fillimin jo, erdha me lali centos e po iki me te ?
Ne fakt shyqyr qe sjam qe ne fillim se shum vite jete gjynah ?
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.