Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Cdo te thot miqesi per ju?

Ndersa une jam zhgenjyer gjithe jeten nga shoket ama nga miqte kurre...
Dikujt qe I ja buken sja permbys kupen...... miq me numerohen em gishta. Ama shok sa te duash plot
 
Ndersa une jam zhgenjyer gjithe jeten nga shoket ama nga miqte kurre...
Dikujt qe I ja buken sja permbys kupen...... miq me numerohen em gishta. Ama shok sa te duash plot
Yeah
 
Miqesi per mu do te thot respekt reciprok.mos keqperdorimi i gjerave qe thuhen ne mirbesim.te me pranojj me te mirat e te keqijat e mija dhe anasjelltas..te me duroj kur shperthej ne acarim.te me thot te kam xhan mos e vrit mendjen
 
O nale bre izet nale. :) Kur stkam gjujt ne rini sa is he beqareshke e mire dhe e bukur ste gjuj Tani Jo :) most I kallzo kujna naq we te Kam mike te mire
 
O nale bre izet nale. :) Kur stkam gjujt ne rini sa is he beqareshke e mire dhe e bukur ste gjuj Tani Jo :) most I kallzo kujna naq we te Kam mike te mire
Ca ke pi zemra? Se si po me dukesh ???
 
eshte nje fjale me shume taban fjala "miqesi" si eshte shprehja miqte i zgjedhim te tuajt jo keshtu miqte e ngushte qe kam numerohen vetem me gishtat e njeres dore
 
Te japesh dhe te maresh ate qe jep?.
Te dish cesht shoqeria te mos e shkelesh ?
 
Eshte fillimi dhe mbarimi alfabetit
 
Miqesia per mua nuk ndodhet ne shume njerez,madje do thosha qe nuk eshte as sa gishtat e nje dore.
Lume ai qe ka nje mik/mikesh te besuar betuar per nje shoqeri te paster dhe te sinqert.
 
Eshte fillimi dhe mbarimi alfabetit. ....miqesia eshte si uji i kulluar ...miqesia e vertete nuk mban meri ...nuk te shan ...nuk urren ...nuk shet ...nuk te pergojon mbi te gjitha te mbron ....ajo po quhet miqesi
 
Miqësia për mua është si puna e kartmonedhave, më mirë një kartmonedhë 100 $ ? se një grusht me qindarka, one-cent, a ça janë ato ?
 
Me respektu personin me te metat e veta ?
 

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.