• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Çfarë bëni në këto momente.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Juno

VIP
Staff member
VIP i Forumit
Mesazhe
4,899
Mosha
35
Location
Prague
Jam shtrire te shlodhem ☺
 

Alda27

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
537
Mosha
28
Je ne forum ketu,jo chat..edhe shikimin cope cope,nuk paske faj per germat..nuk te bekan mire drite "poçat" 😉
Jo nuk esht forum.! Esht muhabet koti!!! Ke ndo nje muhabet interesant??? Moo na u be interesant me zor😂😂😂😂😂😂
 
Top