• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.
  • Kerkojme ndjese per problemet qe mund te keni hasur me postimet e meparshme. Forumi eshte azhornuar me funksione te reja. Eshte e nevojshme te ri-vendosni foto e profilit nga e para! Argetim te kendshem ne NETEDY.COM!

Çfarë bëni në këto momente.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
Dileme e madhe ... Si perfundim, kush eshte? :lolx::lolx:
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
:lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx:
 
Reactions: Tip

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
E di ti vlla, kur u taku sorra me pellumbin e filloi ti thote, je i zi, i keq, zerin e trishte? :p
 

AiDjali

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
194
E di ti vlla, kur u taku sorra me pellumbin e filloi ti thote, je i zi, i keq, zerin e trishte? :p
Muabete sorrash qorrash dhe Bibash nuk i di une,ti ta gezosh Statusin e ri,dhe ti je si ne 😂 idiot i Lindur me Paranoja te theksuara nga Sallatorri 🤣😂
 

MrCool

LimitedEdition
VIP i Forumit
I Rregjistruar/e
Mesazhe
3,037
Location
Struge
Pse mor po me ulni reputacionin e ndertuar me aq mund tash e ca vite? :cnf:
 

AiDjali

Anetar i ri
I Rregjistruar/e
Mesazhe
194
Pse mor po me ulni reputacionin e ndertuar me aq mund tash e ca vite? :cnf:
Ky ishte fati jot i zi,Ti je nje si ne Vella,vetem ti e Plotesoje grupin me 3 Antar,se Maloku esht shume i avasht ka shkputje serveri :p Ne emer te atit,te Birit te Shenjt Amen!
 

KatMandu

12 korsite nuk u'a solla une, i gjeta tek ju! :D
I Rregjistruar/e
Mesazhe
30
Ka lezet! Muhabet per se mbari jo si ca e ca!
:lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx::lolx:
 
Top