• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Çfarë bëni në këto momente.

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

The-Cook

What Goes Around Comes around .. or so they say
ANETAR ✓
Mesazhe
1,645
Jo jo jo, nuk jane ne shijet e mia. Mendova mos ka ndonje gje dëti :p
Rri re se 20 her kam ardh ne londer he po ha I Turkish dilte rakia para sot si kam tregua kujt ala :D
 

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
7,403
Location
?? & ??
Une sja kam lyp ja pyte ktu shesh burrave as skom pas menjen se e di qe ka zon merimonga nuk lodhem hic 😁😁.
 
Top