• PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Edhe pse nuk jeni regjistruar ju arrini të shihni pjesën me të madhe të seksioneve dhe diskutimeve të forumit, por akoma nuk gëzoni të drejten për të marrë pjesë në to dhe në avantazhet e të qënurit anëtar i këtij komuniteti. Ju lutem : REGJISTROHUNI që të dërgoni postime dhe mesazhe në Forumin Netedy.com.

Çfarë bëni në këto momente.

Status
Not open for further replies.
Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Zana

e-Thjeshte
ANETAR ✓
Mesazhe
6,449
O zane

ca je tu bo me steken lale se guret nuk qekan qarkullim :p
Guret po vinin mo 🤦‍♀️

Ps...sa dola nga dushi , thashe te ju prezantoj pak cepin e vetulles 🤭.. jam skuqur edhe pak kür te filloj e te me rrjepet lekura ne fytyre 🙄

- Im going to relax for a bit ......then start getting ready 🙃
 
Last edited:

Ai_Tipi

My Life My Rules
VIP I FORUMIT
Mesazhe
8,452
Location
?? & ??
Ok simas vetlles dukesh qe je shum shume e mire ma le ijer vetllen
Guret po vinin mo 🤦‍♀️

Ps...sa dola nga dushi , thashe te ju prezantoj pak cepin e vetulles 🤭.. jam skuqur edhe pak kür te filloj e te me rrjepet lekura ne fytyre 🙄

- Im going to relax for a bit ......then start getting ready 🙃

 
Status
Not open for further replies.
Top