Çfarë bëni në këto momente?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Ai_Tipi

C’era una volta!
Kontributor
Mesazhe
12,600
Location
?? & ??
Tipso mir e ka
Po kur tjapi kto lejet tmjapi dhe mu leje per bordellon qe e kam enderr ta hap 1
Lale une di qe ka shum bordello anej ti mos prit te thojn ato hape mikun e ke tfort krahun e djatht te edi rames sic eshte lulushi vlla 😂😂😂😂
 
Top