Çfarë bëni në këto momente?

Anabela

~ReSpEcTeD__MeMbEr~
Staff member
ADMIN
Mesazhe
8,502
Mosha
28
Sa shume dhe sa mire qe gatuan😍
Ma sill kofshen ketu. Po pati mbaru e pules me sill tenden, po mos guxo te me lësh pa kofshe sot per Shen Valenshtim😂
Hahahahahahahahahahhahhahahahahaahahaha i kam te dyja zgjidh!!!!😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Top