Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë bëni në këto momente?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,560
Pëlqime
12,182
Pikë
113
Weeee sa vend i bukur po qe nje pjate rizoto ben 18 euro me gjith goten e ujit te cesmes dhurate e di ti
E hotelet e mira kur zgjedh te besh seks nuk ti japin falas o Niko ;)
Na fame kanena patataki ne me ligo tzatziki
e jemi shendetshem ne.;)
Uji i çezmes? :D
 

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 16, 2018
Mesazhe
339
Pëlqime
490
Pikë
63
Location
NewYork
E qete dukem,por sjam.
Aparenca genjen 😆

Keshtuqe ti je exi me dashnore? 😆
Si i thon dibranet :
Thëngjill i mbuluar....
Ah sa deshir do kisha tme vinte dhe njeher ex-i sidomos hungarezja... po ce do kemi Mbesen e
Mao Ce Dun-it , dhe sna e mban tja dredhim shum 😳😜
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top