Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë bëni në këto momente?

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Nicktjeter

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Sep 25, 2019
Mesazhe
788
Pëlqime
840
Pikë
93
Mosha
40
Si i thon dibranet :
Thëngjill i mbuluar....
Ah sa deshir do kisha tme vinte dhe njeher ex-i sidomos hungarezja... po ce do kemi Mbesen e
Mao Ce Dun-it , dhe sna e mban tja dredhim shum 😳😜
Pse me flet sikur njihemi?
Une keto fjale ne kode si marr vesh 😆

Zgjidhi hallet me exat o burre se do ngelesh akoma pa martuar 😆
 

PepsiNyc

Anetar i ri
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 16, 2018
Mesazhe
392
Pëlqime
552
Pikë
93
Location
NewYork
Pse me flet sikur njihemi?
Une keto fjale ne kode si marr vesh 😆

Zgjidhi hallet me exat o burre se do ngelesh akoma pa martuar 😆
Nuk besoj se njihemi,, .... ose ndoshta ku i dihet lol...
Ah mi moter hallet tona skan te sosur 😑😑
 

Passion

Super Moderator
Staff member
SUPER MODERATOR
Regjistruar më
May 25, 2018
Mesazhe
13,894
Pëlqime
12,610
Pikë
113
1
2 copa bakllava. 😍
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,225
Pëlqime
1,465
Pikë
113
Mosha
25
E lale me priftin je apo da sola 😂

une po pi i heniken nshpi shtune e kom
Pernot ✌
Hahahahaah edhe un i thash pij henikein atij kamerjerit po m qeshi se aty ishte birreri artiagianale..(kokrra katunares do vdes hahaah). Henga panine me hamburger qingji... Booo spetalel per zotin. Me priftin por po e vej nje seri provash... Shofim lal po sma merr mendja ti kaloj gjitha provat e veshtira 😂
 

Ai_Tipi

C’era una volta!
Antari Muajit
Kontributor
Regjistruar më
Apr 18, 2018
Mesazhe
19,963
Pëlqime
24,523
Pikë
113
Location
?? & ??
Hahahahaah edhe un i thash pij henikein atij kamerjerit po m qeshi se aty ishte birreri artiagianale..(kokrra katunares do vdes hahaah). Henga panine me hamburger qingji... Booo spetalel per zotin. Me priftin por po e vej nje seri provash... Shofim lal po sma merr mendja ti kaloj gjitha provat e veshtira 😂
Pse qeke nare ti do pi robi ate qe do henikeni eshte super birr. Te kisha qen une se shifje prgj qe do i jepja atit meqe ke birra te jashtme ti daku do i thoja a mbo i suko fiku ose ik mer heniken te lokali perball po ske suko fiku 😂 inshalla me i fat tmire lal shif nai hoxhe leje priftin se priftat sic thone kur skan ca bojn qajn hallet me njoni tjetrrin 😂
 

Alda79

Anëtare forumi
PRINCESS
Regjistruar më
Apr 12, 2020
Mesazhe
1,225
Pëlqime
1,465
Pikë
113
Mosha
25
Pse qeke nare ti do pi robi ate qe do henikeni eshte super birr. Te kisha qen une se shifje prgj qe do i jepja atit meqe ke birra te jashtme ti daku do i thoja a mbo i suko fiku ose ik mer heniken te lokali perball po ske suko fiku 😂 inshalla me i fat tmire lal shif nai hoxhe leje priftin se priftat sic thone kur skan ca bojn qajn hallet me njoni tjetrrin 😂
E ke me 80 cent henekenin ke esselunga sot u funizova 😂
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top