Miresevjen në Netedy.com - Vendodhja e te gjithe forumisteve shqiptar

Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com!

Çfarë bote do të kemi pas Covid-19?

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,835
Pëlqime
2,188
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Si tha trump
Pas dates 4 nentor sdo te flase njeri me per covid
 

Chat Shqip, Njohje Online

Behuni pjesë e platformës së njohjeve online! Netedy është platforma e chatit më e madhe shqipfolëse! Aty ku mundesia për tu njohur me Vajza & Djem eshte bërë me e thjeshtë!

Vinjol

Im the architet off my own destruction
ANETAR ✓
Regjistruar më
Feb 19, 2020
Mesazhe
1,835
Pëlqime
2,188
Pikë
113
Mosha
36
Location
Fier
Sdi vlla ... di vetem qe na ka ardhe ne maje te hundes ky << virusi >>
Virus ska hic po nejse
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Top