Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.

  • PËRSHËNDETJE VIZITOR!

    Nëse ju shfaqet ky mesazh do të thotë se ju nuk jeni regjistruar akoma. Anëtarët e rregjistruar kanë privilegjin të marrin pjesë në tema të ndryshme si dhe të komunikojnë me anëtarët e tjerë. Bëhu pjesë e forumit Netedy.com duke u REGJISTRUAR këtu ose nëse ke një llogari KYCU. Komunikim alternative i ketij forumi me vajza dhe djem nga te gjithe trevat shqiptare? Hyr ne: CHAT SHQIP.

Çfarë "çmendurie" do bënit për anëtarin sipër jush ?

O ti gru a goce ca je. Kush te ka genjyer qe jam femer , qe me thua moj ?
Vet mke then moj, tashi ose rren shum ose haron shum ahhahahha
 
Vet mke then moj, tashi ose rren shum ose haron shum ahhahahha
Ca te kam thene , se s po te kuptoj. Edhe mos bej me shaka te tilla , nese i ke shaka .. qe mos ta kalojme personale . Une i shoh gjerat ne sensin e humorit , por nese vazhdon dhe e ekzagjeron , s mund te vazhdoj deri sa te plotesosh ti mangesite e tua te te menduarit. Se s dua as te behem vulgar , sa te filloj e te behem si adoleshent e te te tregoj burrerine ?
Pak me e kujdesshme te lutem! Respekte !
 
Ca te kam thene , se s po te kuptoj. Edhe mos bej me shaka te tilla , nese i ke shaka .. qe mos ta kalojme personale . Une i shoh gjerat ne sensin e humorit , por nese vazhdon dhe e ekzagjeron , s mund te vazhdoj deri sa te plotesosh ti mangesite e tua te te menduarit. Se s dua as te behem vulgar , sa te filloj e te behem si adoleshent e te te tregoj burrerine ?
Pak me e kujdesshme te lutem! Respekte !
Jo pz e kisha me shaka, e lidha me ate qe the me para dua shoqe te ket kujtesen me hares ,mem ble dhurata, dhe nashta ke bo shaka po un e di se mke then je vajz, ndryshe ska sens pse do doja tet provokoja, ish keqkuptim ktu,me fal ?
 
Jo pz e kisha me shaka, e lidha me ate qe the me para dua shoqe te ket kujtesen me hares ,mem ble dhurata, dhe nashta ke bo shaka po un e di se mke then je vajz, ndryshe ska sens pse do doja t provokoja, ish keqkuptim ktu,me fal ?
Jo moj goce , se me ngaterron. Une s di te kem shkembyer ndonjohere komente me ty. Me ke thene disa here dhe e kam kaluar me humor , por po kuptoj qe e paske pasur seriozisht. Nejse , se s dua te diskutoj budallalliqe te tilla , por te pakten a je qarte tani per gjinine time apo me duhet te ta vertetoj?
 
Jo moj goce , se me ngaterron. Une s di te kem shkembyer ndonjohere komente me ty. Me ke thene disa here dhe e kam kaluar me humor , por po kuptoj qe e paske pasur seriozisht. Nejse , se s dua te diskutoj budallalliqe te tilla , por te pakten a je qarte tani per gjinine time apo me duhet te ta vertetoj?
Po po qart,thash ish keqkuptim besom
 
Po po qart, por ti thuash nje mashkulli moj .. eshte pak ofenduese , apo jo ?
Normal qe eshte ska dyshym,por betohem se e kam dit ndryshe,sepse sdot thoja do benim qef gocash, dhe ti e dhe at komentin do thirish dhe naj shoqe,qe edhe ajo mu mpreku po e kalova me humor.Tashi mos e zgjatim me besoj u qartsuam dhe iher te kerkoj falje qe te ngatrova kshtu.
 
Normal qe eshte ska dyshym,por betohem se e kam dit ndryshe,sepse sdot thoja do benim qef gocash, dhe ti e dhe at komentin do thirish dhe naj shoqe,qe edhe ajo mu mpreku po e kalova me humor.Tashi mos e zgjatim me besoj u qartsuam dhe iher te kerkoj falje qe te ngatrova kshtu.
Me shume ofendues ishte ngaterrimi sesa komentet qe bere , por jam i sigurt qe ose s me ke lexuaar mire ose ke lexuar cfare ke dashur nga une. Nejse , s te merzitem per faktin qe s me njeh dhe me dukesh pozitiv si njeri. Kalofsh mire !
 
E kam nji t mirrr veqqq njoo....
Foli njëherë ?
 
Stkam nmahall me t thirr
 
E kisha ndihmu te cohej pasi te bente sparkaten ?
 
Parashute prej nderteses ma tlart tdubait :p
 
Do pranoja te behej fe tjeter ????
 

Postime të reja

Theme customization system

You can customize some areas of the forum theme from this menu.

Choose the color combination according to your taste

Select Day/Night mode

You can use it by choosing the day and night modes that suit your style or needs.

Welcome to the forum 👋, Guest

To access the forum content and all our services, you must register or log in to the forum. Becoming a member of the forum is completely free.